En Güzel Dantelli Elbise Modelleri


1x1.trans
Yeşil Renk Dantelli Elbise Modeli

Tesettürlü bayanların elbiseler konusunda sıklıkla tercih ettiği ürünlerden birisi olan dantelli modeller görsel açıdan başarılı olduğu gibi istenilen zarif görüntüyü de sağlamayı başarıyor. Hal böyle olunca da dantelli tesettür elbiseler konusunda bu senenin trend renklerinden ve modellerinden söz etmek istiyoruz.

Mor Dantelli Tesettür Elbise Modeli: Dantelli tesettür elbiseler ilk sıraya koyacağımız ürün grubu mor renkli modeller. Mor renkli ürünler gösterişli olmayı isteyenler için ilk önerimiz elbisenin tamamında dantel kullanımıdır. Bu modeller dikkat çekici yapısı sayesinde özellikle davetlerde ilk tercih konumunda. Bunun yanı sıra daha sade bir şeyler arayanlar için ise mor renkli elbiselerin etek kısmında dantel kullanımıdır.


Siyah Dantelli Tesettür Elbise Modeli: Söz konusu tesettür elbiseler olduğunda siyah rengi göz ardı etmek mantıksız olacaktır. Siyahın sakin görüntüsü doğru kullanımlarda size asil bir görüntü de kazandıracağı için her daim önemli alternatiflerden birisi olacaktır.

Beyaz Dantelli Tesettür Elbise Modeli: Dantelli elbiselerde sadelikten yana tercihini kullanacaklar için beyaz renkli modeller ilk tercih konumunda. Rengi ve dantel detayları sebebiyle bir nevi gelinlik görünümü kazanan model haliyle çok eşsiz bir görsellik sunuyor.

Yeşil Dantelli Tesettür Elbise Modeli: Son olarak size önereceğimiz ürün grubu yeşil renkli modeller. Dantel detayları kullanılacağı için yeşil renkli ürünlerde koyu tonlara yönelmekte fayda var. Özellikle gece davetleri ya da düğün gibi özel organizasyonlarda koyu yeşil istenilen sonuçların yakalanmasını sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2016 Pardesü Renk Seçenekleri başlıklı makalemizde 2016 Pardesü Modelleri ve Renkli Pardesü Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*