Ekol 2015 Sonbahar Kış KoleksiyonuEKOL 2015 SONBAHAR KIŞ YELEK
EKOL 2015 SONBAHAR KIŞ YELEK ŞIK BİR TASARIM OLMUŞ


Ekol 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu kabanlar hırkalar ve yelekler oldukça şık bir şekilde vitrinleri süslemiştir. Özellikle Ön yakaları kürklü bordo kaban bu yılı sıcacık geçirmek için tasarımlanmış model olarak karşımıza çıkmaktadır. Kabanlar şık tasarımı ile beğenileri süsleyecektir.

Özellikle hırka modelleri bu kışın sıcak geçirmek için çalışma hayatında önemli bir yer tutacaktır. Önü simli hırka beyaz renkle birlikte güzel bir uyum içerisinde harika bir modeldir.  Ön yakası tavşan tüyünden  Ekol 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonundaki Panço modelleri özellikle farklı bir tarz olarak karşımızdadır.

Ekol 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonundaki siyah cepli yelek modeli harika bir tasarım olarak  vitrinlerin vazgeçilmezi olacaktır. Ekol 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu ekol mağazalarında ve internet sitelerinde satışa sunulmuştur.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.