DOQUE İSTANBUL 2018 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU


Doque-İstanbul-2018-Tesettür-Dis-Giyim-Modelleri

Doque İstanbul dış giyim koleksiyonu ile tesettürlü bayanların dikkatini çekiyor

Sonbaharın etkisini yaşadığımız şu günlerde yeni sezonda moda olacak kıyafetleri sizlerle paylaşmaya deva ediyoruz. Bu yazımızda sizler için Doque İstanbul 2018 sonbahar kış koleksiyonu hakkında bilgiler vermek istedik.

2018 sonbahar kış koleksiyonu ile dikkatleri üzerine çekmek isteyen marka bu yıl koleksiyonundaki dış giyim ürünleri ile her zevkten bayana hitap edecek gibi duruyor. Sonbaharın ve kışın trend renklerini koleksiyon içerisine ekleyerek kışın etkisini tam anlamı ile yaşamanızı sağlıyor.

Özellikle tesettürlü bayanların dış giyim ürünlerinde sıklıkla tercih ettiği pardösü modelleri Doque İstanbul kış koleksiyonu içerisinde en çok dikkat çeken parçalardan birisi. Sonbaharın en güzel renkleri olan kahve ve tonları koleksiyondaki pardösü modellerinde sıklıkla kullanılmış.

Kış koleksiyonu içerisinde en çok dikkat çeken parçalardan birisi de giy-çık trendine uygun olan pardösü modelleri. Bu pardösülerde koyu yeşil tonları sıklıkla kullanılmış. Pardösülere eklenen kapüşon detay spor ve şık bir görünüm elde edilmesini sağlıyor.

Kırmızı, turuncu, kremit rengi trençkotlar koleksiyonun enerjik parçaları diyebiliriz. Sonbaharda sıklıkla kullanılan trençkotlarda enerjik renkler kullanılarak sonbaharın karamsar havası atılmaya çalışılmış.

Sonbahar kış koleksiyonları içerisinde en çok karşımıza çıkacak renklerden birisi de koyu mavi olacak. Doque İstanbul, koleksiyonu içerisinde bu renge oldukça fazla yer vermiş. Özellikle denim parçaların kullanılması ile birlikte bu renk daha havalı bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Yazının alındığı kaynak: http://www.yesiltopuklar.com/doque-istanbul-2018-sonbahar-kis-koleksiyonu.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.