Derimod 2015 2016 Sonbahar Kış Kaban Mont KoleksiyonuDerimod 2015 2016 Sonbahar Kış Kahverengi Trend Kadın Deri Mont (paris)

Derimod 2015 2016 Sonbahar Kış Kaban Mont Koleksiyonu bu yıl daha önceki yıllarda olduğu gibi yine çok zengin bir içeriğe sahiptir. Derimod kalitesi ve backgroundu itibari ile müşteri portföyü oldukça zengin bir markadır. Derimod bu yılki kesimlerinde oldukça şık ve kaliteli tasarımları kadınların oldukça ilgisini çekecek ve vitrinlerin değişmeyen mont ve kabanları olacaktır.

Özellikle bu yıl bordo trendleri sanki biraz daha öne çıkacak gibi duruyor. Derimod 2015 2016 Sonbahar Kış Kaban Mont Koleksiyonu bordo deri mont çok harika bir tasarımı ile karşımıza çıktı. Bu kış bizi soğuktan koruyacak olan mont ve kaban çeşitlerinden Derimod oldukça ön plana çıkmaktadır.

Derimod 2015 2016 Sonbahar Kış Kaban Mont Koleksiyonunda daha önceki yıllarda olduğu gibi siyah renk vazgeçilmez deri kaban renklerindendir. Deri kaban ve mont deyince akla gelen ilk renk siyah olur. Ama tabi bu yılki trendde kahverengi ve bordo renklerde bu yılın önce gelen favori modellerindendir. Derimod 2015 2016 Sonbahar Kış Kaban Mont Koleksiyonunda bulunan kaban ve mont modellerinden sizlere bir kısmını sunuyoruz. Derimod kaban ve montlar internet ve satış mağazalarından satışa sunulmuştur.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.