Çizgisel Butik 2014 Yaz Tesettür Koleksiyonu


Pembe Çizgisel Butik Yaz Koleksiyonu
Pembe Çizgisel Butik Yaz Koleksiyonu

Yeşil Çizgisel Butik Yaz Koleksiyonu
Yeşil Çizgisel Butik Yaz Koleksiyonu

Tesettür giyimde butiklerin büyük rolü vardır. Tesettür giyim özellikle bayanların tepkileri ve arzularına karşılık vermek zorunda olan bir giyim alanı olarak bilinir ve tesettürlü bayanların isteklerine en güzel ve en hızlı cevap verebilecek olanlarda butiklerdir. Bu yüzden de butikler tesettür giyim sektörünün belirleyici ve bir nevide taşıyıcı parçaları olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle de Çizgisel Butik gibi tesettür giyim sektöründe başarılı markaların ürünleri, tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği kıyafetler arasında yerini alıyor. Yaz dönemi içinde son derece zarif ve iddialı modelleri ile bayanların karşısına çıkan Çizgisel Butik oldukça büyük bir beğeni ile karşılanmaya devam ediyor.

Çizgisel Butik 2014 yaz tesettür koleksiyonu ağırlıklı olarak renkli modellerden oluşuyor denilebilir. Modellerin büyük bir bölümü son derece parlak kumaşlar ve kendisini belli eden hareketli, canlı renklerden oluşuyor. Bunun yanı sıra iki farklı renk grubunun bir arada kullanıldığı ve bir nevi zıtlıklardan yararlanılarak ortaya çıkartılan modeller oldukça başarılı parçalar olarak gösteriliyor. Şıklık konusunda son derece tatmin edici görüntülerin ortaya çıkması sağlanıyor.

Çizgisel Butik 2014 yaz tesettür koleksiyonu içinde yer alan renklerle ilgili olarak belli başlı bir rengin ağırlıklı olduğunu söylemek yanlış olacaktır. Hemen her rengin kullanıldığı koleksiyonda öne çıkanlar ise yeşil, mavi, pembe ve siyah renkleridir.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.