Çizgili Yazlık Tesettür Modelleri


Çizgili Tesettür Tunik Modeli
Çizgili Tesettür Tunik Modeli

Son dönemlerde tesettür giyimde çizgili modellerin çok fazla kullanıldığına şahit olmaya başlamıştık. Birçok bayanın tercih ettiği çizgili tesettür kıyafetler arasında en trend olanların hangileri olduğu ve kombinlerin nasıl yapılması gerektiği gibi noktalarda birkaç püf noktadan bahsedeceğiz. Böylelikle yeni sezon sokak modasının dışında kalmamış olacaksınız.

Çizgili Tesettür Elbise Modelleri: Çizgili kıyafetler dendiğinde akla ilk olarak elbiseler geliyor. Çizgili elbiselerde ağırlıklı olarak siyah ve beyaz bir arada kullanılırken beyaz ve lacivertinde çok uyumlu olduğunu hatırlatmalıyız. Elbiselerde, elbisenin üst kısmını yatay çizgiler, alt kısmını ise dikey çizgilerin hakim olduğumu modeller sıradanlıktan uzak görüntüsü sayesinde en başarılı modellerden birisi konumunda.

Çizgili Tesettür Etek Modelleri: Etekler bizler için her daim en çok kullanılan modellerden birisidir ve çizgili ürünlerin de görüntü itibariyle çok güzel olduğunu hatırlatmalıyız. Beyaz ve siyah çizgili eteklerin kombininde üst için ya beyaz ya da siyah seçmelisiniz. Böylelikle çok dengeli bir görüntü elde edilebileceği gibi göz yormayan bir şıklıkta sizinle olacaktır.

Çizgili Tesettür Tunik Modelleri: Tuniklerde bu sezon çizgili modellerin genel hatlarıyla uzun forma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Uzun tuniklerdeki çizgi detayları, dikine olduğu vakit çok daha zayıf ve uzun görünmenizi sağlayacağı için kilo ya da boy probleminiz varsa bu tarz modellere yönelebilirsiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.