ÇİÇEK DESENLİ ELBİSE MODELLERİ


Cicek-Desenli-Elbise

Çiçek desenli elbiseler

Bu senenin modası biliyoruz ki çiçek desenleri. Etekler, elbise, eşarp, pantolon, tunik ve ceketler gibi farklı kıyafetlerde çiçek desenleri oldukça fazla karşımıza çıkacak. Bugün sizler için farklı çiçek desenli elbise modelleri gösterip bu elbiseleri nasıl kombinleyeceğiniz hakkında bilgiler verelim.

Çiçek desenli elbiseler yaza yakışan renkleri ve modelleri ile birer birer vitrinlerde yerini almaya başladı. Bu sene elbiselerde uçuş uçuş modeller daha çok kullanılacak. Daha çok şifon kumaşlardan yapılmış olan elbiseler kloş etekleri ile oldukça şık görünmekte.

Ayrıca bu senenin modası olan pileler de elbiselerin eteklerinde oldukça fazla kullanılmış. Bu pileler elbiseye biraz daha abiye havası katmış diyebiliriz.

Yazın renkleri olan pudra, turuncu, beyaz, açık mavi, saks ve zümrüt yeşili gibi farklı renk tonları ile dikkat çeken bu elbiseler hem günlük yaşam için hem de davetlere katılırken sizler için iyi bir alternatif olabilir.

Boydan olan bu elbiselerde uzun kollu bir elbise tercih edebileceğiniz gibi sıfır kollu bir elbise giyebilir üzerine ise bir gideceğiniz yere göre bir kot ceket veya blazer tarzı bir ceket giyebilirsiniz.

Elbiseler çiçek desenleri ile dikkat çektiği için elbisenizi kombinleyeceğiniz diğer parçaların daha sade olması gerekir. Yoksa göz yoran oldukça ağır bir kombin ortaya çıkabilir. Bunun için de elbiseniz üzerine daha sade tek renk elbisenin rengine uygun olan veya zıt renklerde ipek bir şal tercih edebilirsiniz.

Çiçek desenli elbiselerinizin altına ise günlük yaşamda spor ayakkabı veya babet kullanabilirsiniz. Ya da sandalet kullanabilirsiniz. Özel bir davete katılırken ise bir stiletto tercih edebileceğiniz gibi zarif bir bilekten bağlamalı ayakkabı da kullanabilirsiniz.

Farklı renklerdeki ve modeldeki çiçek desenli elbiseleri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Yaz alışverişine çıkınca mutlaka kendinize çiçek desenli bir elbise almayı ihmal etmeyin.

kaynak:https://tr.pinterest.com/

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.