Cacharel Yazlık Eşarp Modelleri


1x1.trans
Pembeli Cacharel Yazlık Eşarp Modelleri

Yeşil-Cacharel-Yazlık-Eşarp-Modelleri
Yeşil Cacharel Yazlık Eşarp Modelleri

   Tesettür giyimin en önemli unsuru olan eşarplar, tesettürlü bayanların görsel olarak baştan aşağıya değişmesini sağlayacak kadar görsel anlamda da önemli bir unsurdur. Bu yüzden de mevsimsel olarak eşarplarda farklılıkların olması son derece doğal bir durumdur. Kış aylarında tercih edilen eşarp modelleri ile yaz aylarında kullanılmaya müsait modeller arasında dağlar kadar fark olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Yazlık eşarp dendiğinde de akla ilk olarak gelen marka olan Cacharel bu senede son derece başarılı işlerin altına imzasını atmışa benziyor. Yaz aylarının havasını çok iyi yansıtan  modelleri ile tesettürlü bayanların kalbini fethetmeye devam ediyor.


Cacharel yazlık eşarp modelleri genel olarak renk konusunda kışlık modellere nazaran farklılık gösteriyor denilebilir. Yaz aylarında daha hareketli bir havanın olduğunu varsayarsak, renk tercihide de bu doğrultuda bir seçim yapmak mantıklı olacaktır. Bu yüzden Cacharel eşarpları arasında koyu pembe, lacivert gibi dikkat çekici renklerin ağırlıkta olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Fakat bu tonlar aşırıya kaçabileceği için genellikle açık renkli desenler ile genel görüntünün biraz daha seyreltildiğini belirtmemiz gerekiyor.

Cacharel yazlık eşarp modelleri arasında birçok tesettürlü bayanın tercihi olan açık tonlardaki modellerinde geniş bir yer kapladığını söylememiz gerek. Bu modellerde de düz eşarpların neredeyse hiç olmadığını ve hemen hepsinin gene açık tonlarda desenler ile süslendiği unutulmamalıdır.

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*