CACHAREL 2015 2016 EŞARP MODELLERİ 

2015 2016 Cacharel Mavi Kombin
2015 2016 Cacharel Mavi Kombin

Eşarp bayanların kıyafetini tamamlayan ve  tesettür kıyafetlerinin olmazsa olmazlarından bir kombindir. Kombin, abiye, ferace, pardösü gibi kıyafetlerin tamamlayıcısı olan eşarpta ipeğin kullanımı rengârenk ve Çiçekli şekiller ile tamamlanması oldukça zarif göstermektedir.

Dünyaca ünlü markalar arasında bulunan Cacharel , Bayan ve erkek giyimlerinde olduğu gibi kalitede ve sıra dışı tasarımlarıyla adından söz ettireceğe benziyor. Cacharel 2015-2016 Sonbahar Kış İpek Eşarp modelleri stilinize ayrı bir hava katacak.

Cacharel 2015 2016 koleksiyonunda ipek yine ön plana çıkmaktadır. Parlak görünümüne desen, şekil ve renk uyumunda yeni bir stil katarak eşarplarla bayanların kıyafetlerine eşsiz bir estetik katacak olan ipek eşarplar yine çok güzel tasarımlarla kullanım için bayanların ilgisine sunulmuştur.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.