Büyük Beden Tesettür Tunik Modelleri


Pembe Büyük Beden Tesettür Tunik Modelleri
Pembe Büyük Beden Tesettür Tunik Modelleri

Desenli Büyük Beden Tesettür Tunik Modelleri
Desenli Büyük Beden Tesettür Tunik Modelleri

Fazla kilolarla hepimizin başı fazlasıyla dertte. Bölgesel olsa dahi fazla kilolarımız mevcut ve bunları kapatacak tarzda giyinebiliyor olmak çok büyük önem arz ediyor. Bu noktada tesettürlü bayanların ilk tercihi olarak büyük beden tunikler ön plana çıkıyor.

Büyük beden tesettür tunik modelleri kilo problemi yaşayan tesettürlü bayanların imdadına yetişiyor. Genel itibariyle salaş bir kesimin hakim olduğu bu modeller işinize fazlasıyla yarayacaktır. Desenli büyük beden tunik modelleri son dönemde sokak modasında da fazlasıyla kullanılmaya başlandı. Siyah ve beyaz ağırlıklı olarak tasarlanan desenli modellerin içerisine eklenen mercan rengi, tuniğin çok daha şık bir görünüm kazanmasını sağlamış durumda. Bordo renkli tuniklerde ise kullanılan boncuk detayları hoşunuza gidecektir diye düşünüyoruz. Siyah renkli pantolonlarla sözünü ettiğimiz bordo renkli büyük beden tuniklerin güzel kombinler oluşturacağını da unutmamakta fayda var diye düşünüyoruz.

Büyük beden tesettür tunik modelleri dendiğinde akla ilk olarak gelen renk kuşkusuz siyah olacaktır. Fazlalıkları kapatmakta en başarılı renk olan siyah, büyük beden tuniklerde de kaliteli bir görünüm elde edilmesini sağlıyor.  Düğme detaylarının kullanıldığı model, gündelik yaşam için ideal bir tercih olacaktır. Daha farklı renkler arayanlar için ise tavsiyemiz mor ve fuşya olacaktır. Bunların yanı sıra pembenin de çok fazla kullanıldığını söyleyebiliriz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.