BÜYÜK BEDEN TESETTÜR ABİYE MODELLERİ


Büyük-Beden-Abiye

Büyük beden tesettür abiye

Ünlü tesettür markları her sene yenilenen koleksiyonlarında büyük beden kıyafetlere de yer vermekte. Her yaştan bayanın zevkine hitap eden koleksiyonlarda bu senenin dikkat çeken büyük beden abiye modelleri ise şunlar.

Büyük beden abiye koleksiyonu içerisinde bu senenin modası olan nakış işlemler ve tek renk abiyelere oldukça fazla yer verilmiş. Parıltılı detaylarında oldukça fazla kullanıldığı abiyeler bayanların dikkatini çekecek güzellikte.

Büyük beden bayanlar için daha çok koyu renk tonlarında abiyeler tercih edilmiş. Tek renk abiyeler üzerine eklenen parıltılı detaylar ve işlemeler abiyeye farklı bir hava katmış.

Büyük beden bayanlar için en uygun abiyelerden biri ise üzerinde ceket olan modeller. Elbise üzerine giyilen bu ceketler sayesinde daha şık durabilirsiniz.

Pelerinler bu sene abiyelerde oldukça fazla kullanılıyor. Büyük beden bayanlar için bu tarz abiyelerde oldukça uygundur. Özellikle tül detaylı pelerinler oldukça şık durmakta ve vücudunuzu daha iyi kapatmaktadır.

Büyük beden bayanlar abiye seçiminde koyu renkleri tercih etmenin yanı sıra vücut tiplerine uygun olan kıyafetleri bulmalıdırlar. Vücudunun üst kısmı zayıf alt kısmı belirgin olan bayanlar belden aşağı bollaşan abiye modellerini tercih edebilirler.

Abiye seçiminde abiye detaylarına dikkat ederek de vücudunuzdaki fazlalıkları kapatabilirsiniz. Vücudunuzda olan fazlalıkların olduğu yerde değilde abiyenin başka bir bölümünde detayların olmasına dikkat ederek bu şekilde bütün dikkatleri o bölgeye toplayabilirsiniz.

Büyük beden abiye alışverişi yapacak olan bayanlar için farklı abiye modelleri konusundaki önerilerimiz ise şunlar.

kaynak:https://tr.pinterest.com

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.