Bufin Tunik Modelleri


Kırmızı Bufin Tunik Modelleri
Kırmızı Bufin Tunik Modelleri

Saks Mavisi Arkası Uzun Bufin Tunik Modelleri
Saks Mavisi Arkası Uzun Bufin Tunik Modelleri

Son dönemin yükselen isimleri arasında gösterilen Bufin, tesettür giyim sektöründe iyiden iyiye ağırlığını hissettirmeyi başardı. Bu sezon için tasarladığı koleksiyonla birlikte sokak modasına da etki etmeyi başaran marka, ilerleyen günlerde daha da popüler hale gelecektir diye düşünüyoruz.

Bufin tunik modelleri saks mavisi ürünü sayesinde bizlere çok güzel bir seçenek sunuyor. Son dönemde çok popüler bir renk haline gelen saks mavisi tesettür giyimde de fazlasıyla kullanılıyor. Bufin’de klasik tarzda kesimleriyle dikkat çeken, arkası uzun saks mavisi tuniğiyle bu modaya ayak uyduruyor diyebiliriz. Eğer ki doğru parçaları bir araya getirebilirseniz saks mavisi tunik ile gerçekten şık sonuçlar elde edebileceksiniz. Bunun yanı sıra işin içine biraz daha renk katmak isterseniz eğer baskı detaylı tunikleri önerebiliriz. Hardal rengi tuniklerde kullanılan çiçek baskısı son derece başarılı bir görünüm elde edilmesini sağlayacaktır.

Bufin tunik modelleri çizgi desenli ürünleriyle de güzel bir alternatif oluşturuyor. Siyah ve beyazın uyumundan yararlanılarak oluşturulan çizgili modellere göz gezdirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Sokak modasında da sıklıkla karşımıza çıkan çizgi desenli modelleri göz ardı etmek büyük hata olacaktır. Son olarak kırmızı renkli tuniklerinde Bufin koleksiyonunda unutulmaması gereken modellerden birisi olduğunu söylemekte fayda var. Bunların yanı sıra dantel detaylı tuniklerinde kaliteli kombinler için güzel bir tercih olacağını söylemek gerekiyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.