BU SEZON PEMBE ÇOK MODA


Sonbaharın-Trendi-Pembe

Bu sezon pembe rengi göreceğimiz parçalar

Sezonun trendleri belli olmaya devam ederken bu sezonun en popüler renkleri de birer birer ortaya çıkmaya başlıyor. Bu sezonun en dikkat çeken rengi ise pembe.

Sonbaharda birbirinden şık parçalar vitrinlerden yerini almaya başladı. Sonbaharın trendi pembe renk ise birbirinden iddialı parçalar ile bizlerle olacak diyebilirim. Henüz alışverişe çıkmadıysanız pembe trendine kendinizi hazırlayın. Çünkü birçok kıyafette pembeyi oldukça fazla göreceksiniz.

Biliyorsunuz bu sezon sweatshirtler oldukça moda. Farklı modellerde karşımıza çıkacak olan bu parçalarda pembe rengi sık sık göreceğiz. Sonbahar trendi pembe renginde pembenin her tonunu görmeniz mümkün.

Sonbaharın trendi pembe dış giyim kıyafetlerini de etkiledi diyebilirim. Kısa ve uzun bütün dış giyim kıyafetlerinde pembeyi görebilirsiniz. Deri ceketlerde dahi pembe renk kullanılmış. Bu şekilde uzun kabanlarda pembe gerçekten çok hoş durmuş. Pembe renkte benim favorim bu oldu diyebilirim. Ayrıca hırka modellerinde de pembeyi oldukça fazla göreceğiz.

Tabii ki kışın olmazsa olmazı kazaklar. Bu sezon salaş kazaklar oldukça moda. Soğuk kış günleri için mutlaka bir triko kazak olmayı ihmal etmeyin. Sonbaharın trendi pembe kazakları da etkilediği için severseniz eğer pembe bir kazak alabilirsiniz.

Ayakkabılarda da pembe olmazsa olmazdı. Sonbaharın trendi pembe renk ayakkabıları da etkilemiş diyebiliriz. Pembe rengi çok sevenler için bu bot ve ayakkabılar gerçekten etkileyici parçalar olacaktır.

kaynak: http://www.yasemin.com/foto-galeri/49750-bu-sonbahar-pembe-moda/p6

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.