BU SENENİN TRENDİ PALTOLAR İLE YAPABİLECEĞİNİZ FARKLI KOMBİN ÖNERİLERİ


Palto-Kombinleri

Paltolarınızı nasıl kombinleyebilirsiniz?

Bu sezon dış giyim trendleri içerisinde paltolar sıklıkla karşımıza çıkıyor. Markaların birbirinden şık tasarımlara imza attığı paltolarınızı hem günlük yaşamda hem de gece katılacağınız davetlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bugün sizle için palto kombinlemeleri hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağım.

Biliyorsunuz bu sezon kürk detaylar çok moda. Özellikle paltoların yaka, kol ve burada olduğu gibi cep detaylarına eklenen kürkler gerçekten paltoları çok şık bir hale getiriyor. Çalışan bir bayansanız eğer bu şekilde kürk detaylı paltonuz içerisine etek ve bir triko kazak tercih edebilirsiniz. Bu şekilde topuklu bir ayakkabı ile tamamlanınca ortaya harika bir palto kombini çıkacaktır.

Belden kuşaklı bu paltolar cool bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Paltonun bu şekilde bağlanması da sizi daha zayıf ve uzun gösterecektir. Topuklu ayakkabı ve uygun bir kıyafet ile tamamlandığında özellikle gece katılacağınız davetler için şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

Spor bir şıklık için tercih edebileceğiniz bu palto modeli hafta sonu gezmeleri için oldukça iyi bir alternatif. Bu şekilde triko bir elbise ile kullanabileceğiniz gibi kot pantolon ve bir triko tunik ile de bu paltoyu kullanabilirsiniz. Bu şekilde kullanacağınız çizmeler paltonuz ile iyi bir uyum yakalayacaktır.

Biraz daha gösterişli ve hareketli bir palto modeli kullanmayı seviyorsanız eğer bu şekilde desenli palto modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Diz üstünde olan bu kısa paltonuzu bol paça pantolonlar ve spor ayakkabılar ile kombinleyerek günlük yaşam için ve hafta sonu gezmeleri için güzel bir palto kombinii yapabilirsiniz.

kaynak: www.yesiltopuklar.com/2017-18-koleksiyonlarindan-10-palto-modeli-ile-10-farkli-kombin.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.