BU KIŞIN YENİ TRENDİ KADİFE İKİLİ TAKIMLAR


1x1.trans
Kadife-Ikili-Takımlar

Kadife ikili takımlar trendi

Tesettürlü bayanların bu sezon her tesettür markasının koleksiyonu içerisinde en çok karşılaşacağı parçalardan birisi kadife ikili takımlar olacak. Kadife ikili takımlar bu sezon kadife kumaşın en çok karşımıza çıkacağı kıyafetler.

kadife-ikili-takımlar1

Her sezon kendine yer bulan kadife kumaşlar, bu sezon karşımıza ikili takım olarak çıkacak. Özellikle spor giyinmeyi seven ama her daim şık olmak isteyen bayanların tercih edebileceği kıyafetlerden birisi bu takımlar.

Kadife ikili takımlar bu sezon tesettür giyim markalarının koleksiyonlarında mutlaka yer alan parçalardan. Farklı renk ve modeller ile karşımıza çıkan bu kıyafetler rahat olmalarının yanı sıra şıklığı ile de dikkat çekmekte.

kadife-ikili-takımlar2


Kadife ikili takımlar kadife tunik ve kadife bol pantolondan oluşmakta. Bu sezon bol pantolonlarda oldukça moda. Bu ikili takımlarda da bol pantolonlar kullanılmış.

Kadife tuniklerde modellerde çeşitliliğe fazlaca yer verilerek her vücut tipine uygun olan tasarımlar oluşturulmuş. Asimetrik kesim, oval kesim ve düz kesim modelleri bulabilirsiniz. Bu şekilde hem vücut tipinize uygun olan hem de boyunuza uygun olan kadife ikili takımlardan birisini seçmeniz mümkün.

kadife-ikili-takımlar3

Kadife ikili takımlar da bu sezonun en çok kullanılan renklerinden olan mor, pembe, yeşil, gri gibi renkleri bulmanız mümkün. Renklerde ayrıca kumaşın çeşidine göre parlak renkleri de bulmanız mümkün. Bu sayede zevkinize uygun olan bir model seçebilirsiniz.

kaynak: http://www.yasemin.com/moda/haber/2445564-yilin-en-sicak-trendi-kadife-takimlar

Bir önceki yazımız olan TUĞBA 2018 SONBAHAR/KIŞ KOLEKSİYONU başlıklı makalemizde Tuğba 2018 koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*