BU KIŞIN RENGİ OLAN YEŞİL RENKTE KIYAFET ÖNERİLERİ


1x1.trans
Yesil-Kıyafet-Onerileri

Yeşil renkli kıyafet önerileri

Bu kışın en çok dikkat çeken ve sıklıkla kullanılan renklerinden birisi de yeşil. Her zaman moda olan renklerden birisi olan yeşil kazak, etek, kaban, pantolon, elbise, çanta, ayakkabı ve botlarda sıklıkla karşımıza çıkacak. Bizlerde size bugün yeşil kıyafet önerileri sunarak bu güzel rengi nasıl kombinleyeceğinizi göstermek istiyoruz.

yesil-kıyafet-onerileri2

Kışın vazgeçilmez kıyafeti olan kazaklar yeşil renk ile oldukça şık ve tarz görünüyor. Yeşil kıyafet önerilerinin ilk sırasında tabii ki kazaklar yer alıyor. Kışın soğuktan korunmak için sıklıkla tercih ettiğimiz kazakları bu şekilde ton sür ton modasına uygun olarak kombinleyebilirsiniz.

yesil-kıyafet-onerileri3

Bu sene bu şekilde uzun ayak bileğine kadar olan kabanlar oldukça moda. Özellikle topuklu ayakkabı ve çizmeler ile kombinlenince bu kabanlar çok şık duruyor. Kabanlarda yeşil rengin sıklıkla kullanıldığını da görüyoruz.

yesil-kıyafet-onerileri5


Havalar soğukta olsa biz kadınlar eteklerden tabii ki vazgeçemeyiz. Bu senenin trend rengi olan yeşili bu şekilde bu senenin bir diğer trendi olan piliseli eteklerde kullanmanız mümkün. Uzun çizmeler ile tamamlanan bu etekler günlük yaşamda ve iş ortamında kullanabileceğiniz oldukça ideal parçalardır.

yesil-kıyafet-onerileri4

Bu sezon kış denilince akla ilk gelen şeylerden birisi kadife oluyor. Bu şekilde kadife kumaştan yapılmış elbiseler özel günlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller. Yeşil renk kadife kumaştan yapılmış bu elbise çok hoş olmuş.

yesil-kıyafet-onerileri6Yeşil kıyafet önerileri sunarken sizlere yeşil renkteki ayakkabı, bot ve çantalardan bahsetmezsek olmaz. Yeşil renk bu sezon çok moda olduğu için bu tarz da ayakkabıları sıklıkla görebiliriniz. Özel günlerde, katılacağınız davetlerde kullanabileceğiniz güzel bir ayakkabı. Bunun yanında bot, çizme, çanta modellerinde de yeşil rengi görmeniz mümkün.

kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/foto/moda/kisin-rengi-yesil_43026/7

Bir önceki yazımız olan HAFTA SONU İÇİN SPOR TESETTÜR KOMBİNLERİ başlıklı makalemizde spor tesettür ve spor tesettür kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*