BU KIŞ TÜVİT CEKETLER MODA


Tuvit-Ceket-Modasi

Dış giyimde tüvit ceket modası

Kış aylarında bayanların vazgeçilmezi olacak parçalardan birisi de tüvit ceketler olacak. 2018 sonbahar kış modası içerisinde bu yıl en çok dikkat çekecek olan parçalardan birisi olan tüvit ceketler birbirinden iddialı tasarımları ile bayanların büyük beğenisin kazanacak.

Tüvit ceket son bir kaç yıldır kullanılıyor. Ama bu kış karşımıza daha çok çıkacak. Birbirinden farklı renkleri ile bayanların beğenisi toplayacak olan bu ceketler şimdiden moda severlerin dikkatini çekti.

Daha çok kısa bir kesime sahip olan tüvit ceketler klasik bir görünüm elde etmek için oldukça ideal bir parça. Özellikle iş ortamında bayanlar için hem şık hem de gösterişli bir tasarım.

Tüvit ceketlerin bir diğer özelliği ise rahat olmaları. Bayanlar bu ceketleri diledikleri gibi kombinleyip günlük yaşamlarında rahatlıkla kullanabilirler.

İkili takımlar bu yıl çok moda. Tüvit ceketlerde de etek ceket ikili takımları karşımıza çıkıyor. Bu tarz harika bir takım iş ortamında sizin için oldukça ideal olabilir.

Ceketler üzerine eklenen küçük detaylar ise bu ceketleri daha farklı kılıyor. Özellikle püskül detaylar tüvit ceketlerde sıklıkla kullanılmış. Ceketlerin uç kısımlarında ve kol uçlarında kullanılan kısa püsküller çok şık duruyor. Püsküller kısa olduğu için abartılı bir görünüm oluşmamış. Püskül dışında düğme detaylar, parlak küçük taşlar da cekete farklı bir hava katıyor.

Bu yıl tüvit ceket moda olduğu için bu tarz uzun modelleri de sıklıkla görebiliriz. Daha çok açık renk tonlarında olan bu ceketlere bu yıl mutlaka gardırobunuzda yer vermelisiniz.

yazının alındığı kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/moda/trendler/sezonun-incisi-tuvit-ceketler_1119603

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.