BOL PAÇA PANTALON TESETTÜR KOMBİN ÖNERİLERİ


1x1.trans
Bol-Paca-Pantolon-Kombini

Bol paça pantolonları nasıl kombinleyebilirsiniz?

Biliyorsunuz bu yılın trendlerinden birisi bol paça pantolonlar. Bol paça pantolonlar farklı kumaşlar ile karşımıza çıkacak ve hem klasik giyimde hem de spor giyimde kullanılabilecek kombinler oluşturulabilecek.

Bu yılın trendi olan triko ve kadife kumaşlar bol paça pantolonlarda da oldukça fazla kullanıldı bu türden kumaşlar ile yapılmış olan pantolonlar günlük yaşam için oldukça ideal tasarımlar.

bol-paca-pantalon-kombini1

Bol paça pantolonlarda özellikle bilek ve bilek üstü modeller bayanların en çok sevdiği pantolon boyu. Bu pantolonlar klasik giyim için topuklu ayakkabı ve botlar ile kombinlenebilmekte. Özellikle pantolonlar kumaştan yapılmış ise ve üzerine yine aynı şekilde klasik bir bluz veya gömlek tercih edilmiş ise özel günler ve davet ortamlarında bu kombin rahatlıkla kullanılabilir.

bol-paca-pantalon-kombini4


Bol paça pantolon kombinlerinde aslında en büyük tamamlayıcı rolü dış giyim kıyafet olan uzun paltolar tamamlıyor diyebilirim.

Pantolonlar ile uyumlu renklerde seçilecek paltolarınızı triko kazaklar ile tamamlayıp günlük yaşamda kullanabilirsiniz. Daha özel günler için ise bol pantolon üzerine bir gömlek tercih edip üzerinize paltonuzu alabilirsiniz.

bol-paca-pantalon-kombini2

Bol paça pantolonlarda ayrıca ikili takımlarda oldukça fazla kullanılıyor diyebilirim. Pantolon ile aynı renkte ceketlerinizi iyi bir uyum yakalayarak kullanabilirsiniz.

Bol paça pantolonlarınızı daha çok botlar ile tamamlamanız her zaman daha şık duracaktır. Aksesuar ve çanta seçiminde de yine kombinizi tamamlayacak şık parçalardan seçmelisiniz.

bol-paca-pantalon-kombini3

kaynak:  https://ru.pinterest.com/

Bir önceki yazımız olan TESETTÜR KOMBİN ÖNERİLERİ başlıklı makalemizde tesettür kombin ve Tesettür kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*