Bol Kesim Tesettür Kıyafet Modelleri


1x1.trans
Tesettür Bol Kesimli Kıyafet

Bol-Kesim-Tesettür-Kıyafet-Modeli
Bol Kesim Tesettür Kıyafet Modeli

Her insanın günlük hayatta rahat yaşamaya ihtiyacı vardır. Bunun için de günlük hayatta rahat giyinmeleri lazım. Tabi rahat giyim sadece açık bayanların değil aynı zaman da kapalı hanımların da ihtiyacı vardır. Bu yüzden kapalı hanımlar için de bol kıyafet seçenekleri artmaktadır.


Kapalı hanımlar rahat kıyafetleri her zaman kullanabilir. Rahat kıyafet olarak etekler de, tuniklerde, bluzlarda ve ceketlerde olabilir. Rahat kıyafetten kasıt daha çok bol kesime sahip kıyafetlerdir.Bol kesim tesettür kıyafet modelleri de oldukça güzel ve şık kıyafetlerdir. Bol kesim kıyafetlere ayrı bir ağırlık katmaktadır. Bol kesim tesettür kıyafet modelleri olarak karşımıza etek modelleri, pantolon modelleri, bluzlar ve pardesüler olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat seçenekler çoğalabilir. Bu modeller üstünde daha çok renkli kıyafetler gözümüze çarpmaktadır. Canlı pembeler kırmızılar ve bunun yanında bu senenin modası olan pastel renkler karşımıza çıkıyor.   Bol kesimli kıyafetler daha çok tunik ve bluzlarda karşımıza çıkıyor. Bu tunik ve bluzları şık pantolonlar ile kombin yapabilirsiniz.

Genellikle rahatına düşkün ve aynı zamanda şık olmak isteyen hanımların tercihi olan bol kesimli kıyafetler oldukça hoş bir görüntüye sahiptir. Rahatlıkla kullanabilirsiniz bu modelleri.

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*