Bislife Tunik Modelleri


Yeşil Bislife Tunik Modelleri
Yeşil Bislife Tunik Modelleri

Kolyeli Pudra Bislife Tunik Modelleri
Kolyeli Pudra Bislife Tunik Modelleri

   Tunikler bizim hayatımızın vazgeçilmezlerinden birisi. Hemen her kombinde yer verebildiğimiz tunikler, tesettürlü bayanların giyim alışkanlıklarına da direk olarak etki yapıyor. Her sezonda mutlaka trend tunik modelleri görebilmek mümkün ve önümüzdeki sezonun yeni trendi olarak da Bislife’ın tuniklerini örnek gösterebiliriz. Sade, zarif ve son derece şık ürünlerden oluşan Bislife tunikleri, fiyat bakımından birazda olsa elinizi cebinize atmayı gerektirecek. Fakat verdiğiniz her kuruşa fazlasıyla değeceğinden emin olabilirsiniz.

    Bislife tunik modelleri ilk incelendiğinde sadeliğin ön plan tutulduğu bir koleksiyon olarak göze çarpıyor. Modellerde genel olarak işlemeler ya da nakışlara yer verilmemiş. Onun yerine düz renkler tercih edilmiş ve son derece sade, zarif bir görünüm elde edilmiş. Kombinlerinde genel olarak sadeliğin ön planda tutan tesettürlü hanımların bu modelleri çok seveceğine eminiz. Özellikle de ekru renkteki tuniğin favorilerinizden birisi olacağını düşünüyoruz. Aynı şekilde yarasal kol detayı bulunan pudra rengindeki modelinde güzel bir alternatif oluşturduğunu unutmamakta fayda var diyebiliriz.

Bislife tunik modelleri elbette ki sadece açık tonlarda ürünlerden oluşmuyor. Bordo, siyah ve lacivert koyu renkleri seven hanımlar için en güzel tercihler konumunda. Özellikle sivri yaka detayları bulunan bordo renkli tuniklere göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Lacivert tuniklerin ise genel olarak beyazla birlikte kullanılmasıyla çok daha hoş bir görünüm elde edilmiş diyebiliriz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.