Bayramlık Tunik Modelleri


1x1.trans
İkili Bayramlık Tunik Modelleri

Zarif-Bayramlık-Tunik-Modelleri
Zarif Bayramlık Tunik Modelleri

Tesettürlü hanımların vazgeçilmezlerinden biri de şüphesiz ki tuniktir. Genelde hem rahatına hemde şıklığına düşkün hanımların tercihi olan tunik modelleri bu bayramda en çok tercih edilenler arasında yerini almaktadır. Yeni koleksiyonlarda her tarz tunik modellerine rastlamak mümkündür. Bu sezonda da bayram için oldukça hoş modeller sizleri beklemektedir.


Sıcakların fazlasıyla ilerlediği bu günlerde daha ince bayramlık tunik modelleri tercih etmenizi tavsiye ederim öncelikle.  Bu bayramda da oldukça hoş modeller vitrinlerde yerini almaktadır. Bu sezon ki bayramlık tunik modellerini birde yakından inceleyim. İlk etapta karşımıza çıkan çift renkli veya çift kumaşlı tunik modelleri olmaktadır. Tuniğin bir yarısı farklı renk iken diğer yarısı da farklı renklidir. Yada tuniğin kolları, sırtı farklı renkli olan modellerdir. Bu modeller hem 2014 yılına hemde 2014 yazına damgasını vurmaktadır. Bu tarz tunik modellerini beyaz dar paça pantolon modelleri ile kombin yapabilirsiniz.  Diğer bir yandan da bu yaza damgasını vuran dize kadar uzun olan tunikler değil de bundan daha uzun olan tunik modelleridir. Bu tunik modelleri de oldukça hoş bir görüntüye sahiptir. Bu modelleri de dapdar pantolon modelleri ile kombin yapabilirsiniz. Zaten oldukça uzun olduğu için pek bir sıkıntı yaratmayacaktır.Bu tarz tunik modellerinde ise ön plana bal, krem, vizon ve pudra gibi renkler çıkmaktadır. Bunları da kot,siyah veya beyaz  renkli pantolon modelleri ile kombin edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*