AYAKKABI VE ÇANTALARDA YENİ TREND İŞLEMELER


1x1.trans
Islemelı-Ayakkabı-Canta

İşlemeli ayakkabı ve çanta modelleri

Yeni sezonun parçaları birer birer ortaya çıkmaya başladı. Bu sezonun en dikkat çeken trendlerinden birisi de işlemeli ayakkabı ve çanta modelleri olacak.

slemelı-canta-ayakkabı2

Ayakkabı ve çantalarda bu sezon oldukça fazla karşımıza çıkacak olan işlemeli modeller yeni sezonda birçok markanın koleksiyonu içerisinde yer aldı.

Daha çok el işlemesi olarak yapılan bu modeller geçmişin bir yansıması diyebiliriz. İşlemeli ayakkabı ve çanta modellerinde daha çok çiçek detayların işlendiğini görüyoruz. Birde küçük kelebek modelleri oldukça fazla kullanılmış.

Çiçek detaylar işlenirken oldukça renkli ipler kullanılarak farklı tasarımlar ortaya koyulmuş. Bunun yanında işlemlerde daha çok parlak detaylara yer verilmiş.

İşlemeli ayakkabı ve çanta modellerinde parlak ipler, parlak taşlar ve zımbalar oldukça fazla kullanılmış. Bu şekilde daha havalı bir görünüm oluşturulmuş.

slemelı-canta-ayakkabı3


Bunların yanında işlemeli çanta modellerinde farklı çanta modelleri bulunmakta. Kısa askılı çantalar olduğu gibi uzun omuz askılı çantalarda bulunmakta. Yani farklı kullanım alanları için farklı işlemeli çanta modelleri tasarlanmış.

slemelı-canta-ayakkabı5

İşlemeli ayakkabılar da ise topuklu, bot, babet, kalın topuklu ayakkabı çeşitlerinin hepsinde işlemeler var diyebiliriz. Spor ayakkabılara dahi işlemeler eklenmiş. Yine buralarda da oldukça renkli ve parlak tasarımlar oluşturulmuş.

İşlemeli ayakkabı ve çanta modellerini takım halinde alabilir ve bu şekilde kullanabilirsiniz. İsterseniz tek parça halinde alabilirsiniz. Birçok ayakkabı ve çanta markasının koleksiyonlarında bu parçaları oldukça fazla göreceğiz zaten.

slemelı-canta-ayakkabı4

kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/foto/moda/trend-alarmi-islemeli-canta-ve-ayakkabilar_42666/35

Bir önceki yazımız olan KAYRA 2018 SONBAHAR/KIŞ KOLEKSİYONU başlıklı makalemizde Kayra 2018 ve Kayra 2018 koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*