Avenna Sonbahar Pardesü Modelleri


Siyah Avenna Sonbahar Pardesü Modelleri
Siyah Avenna Sonbahar Pardesü Modelleri

Kaliteli kombinler için şuan sokak modasında en çok kullanılan tesettür kıyafetler listesinde ilk sırada pardesüler yer alıyor. Sonbahar mevsiminin vazgeçilmezi konumundaki pardesülerde en çok tercih edilen marka ise tahmin edilebileceği üzere Avenna olmuş durumda.

Kırmızı Avenna Sonbahar Pardesü Modelleri: Tesettürlü bayanların çok sevdiği bir renk olan kırmızı, her üründe olmasa da pardesülerde kesinlikle harika bir görüntünün oluşmasını sağlıyor. Kaliteli bir kombin yapmak istiyor, dikkat çekici renkleri seviyorsanız kırmızı renkli kuşaklı pardesüleri mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Yeşil Avenna Sonbahar Pardesü Modelleri: Yeşilin göze hoş gelen bir görüntüsü olduğu hepimiz kabul ediyoruz. Özellikle de sonbahar döneminde yeşil en popüler bir tercih olmasının dönemi, yeşilin doğada bulunan renklerden birisi oluşu ve bu döneme fazlasıyla yakışıyor oluşu diyebiliriz. Ağırlıklı olarak da yeşilin koyu tonlarının ilerleyen günlerde çok fazla tercih edileceğini söylemek mümkün.

Mavi Avenna Sonbahar Pardesü Modelleri: Açık renkli ürünleri seviyorsanız ve aynı şekilde bir pardesü arıyorsanız mavi renkli ürünlere göz gezdirmenizde fayda var. Mavinin açık tonları ilerleyen günlerde sokak modasında aktif şekilde kullanılacak ve özellikle de salaş modellerin ön plana çıkacağı bir dönem olacak. Daha şık ürünler arıyorsanız da o zaman mavinin koyu tonları sizler için güzel bir seçenek oluşturacaktır.

Siyah Avenna Sonbahar Pardesü Modelleri: Kaliteli kombinlerin vazgeçilmezi olan siyah, Avenna’nın pardesü koleksiyonunda da çok fazla kullanmış durumda. Siyahın sade görüntüsü, Avenna’nın sade ve zarif kesimleri ile bir arada kullanılınca ortaya göz yormayan, zarif ve şık bir görüntü çıkabiliyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.