Aşiyan 2015 Tunik Modelleri


Fermuar Detaylı Aşiyan 2015 Tunik Modelleri
Fermuar Detaylı Aşiyan 2015 Tunik Modelleri

Çizgili Aşiyan 2015 Tunik Modelleri
Çizgili Aşiyan 2015 Tunik Modelleri

Aşiyan tunikleriyle bu sezona damga vuracak isimlerin başında yer alıyor. Tesettür giyim sektöründe en önemli parçalardan birisi olan tunik, Aşiyan sayesinde bambaşka bir boyut kazanıyor. Sıradan görüntüler sizleri de sıktıysa eğer, bu noktada Aşiyan ürünlerini incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Aşiyan 2015 tunik modelleri tunikler konusunda farklı bir tarz arayanlar içini doğru tercih olacak gibi görünüyor. Modellerinde sıradanlıktan uzak bir çizgi yakalayan Aşiyan, bu nokta da gerçekten de çok iddialı görünüyor. İlk olarak çizgi desenli modellerden söz etmekte fayda var. Çizgi desenleri sayesinde görüntü itibariyle çok daha modern bir hava yakalanabilmiş diyebiliriz. Yaz mevsiminin de etkisiyle birlikte Aşiyan koleksiyonu içerisinde çiçek desenli modellere de fazlasıyla yer verilmiş durumda. Çiçek desenleri rengarenk bir kombin yapmak isteyenler için en ideal tercih olacaktır diye düşünüyoruz.

Aşiyan 2015 tunik modelleri içerisinde kırmızı renkli modeller şu sıralar en fazla talep edilen ürün konumunda. Boyun kısmında kullanılan fermuar detayı altın sarısı rengi itibariyle aksesuar görünümü kazanmış ve iddialı olmayı seven bayanlar için bu modeli biçilmiş kaftan kıvamına getirmiş durumda. Sadelikten yana tercihte bulunmak isteyenlere ise tavsiyemiz Aşiyan’ın ekru modelleri olacaktır. Ekruyu çok başarılı şekilde kullanan firma sade, zarif ve şık bir sonuç elde edebilmiş durumda. Kısacası ister sade bir ürün, isterseniz de son derece iddialı bir model arıyor olun hepsini Aşiyan koleksiyonu içerisinde bulabileceksiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.