Armine Etek Ceket Takım Modelleri


1x1.trans
Mor Armine Etek Ceket Takım Modelleri

Zarif-Armine-Etek-Ceket-Takım-Modelleri
Zarif Armine Etek Ceket Takım Modelleri

    İş dünyasında bayanların oranı her geçen gün biraz daha artıyor. Eskiden tek tük karşılaştığımız “iş kadınları” ile artık sıklıkla karşılaşır hale gelmiş durumdayız. Bahsettiğimiz çalışan bayanlar arasında da ciddi bir oranın tesettürlü olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Tesettürlü bayanların iş hayatında görsel olarak şık ve düzenli görünebilme içinde en çok etek ve ceket kombinine başvuruyor olması Armine gibi kaliteli markalara harekete geçmeye itmiştir. Armine markası da son yıllarda etek ve ceket kombinleriyle tesettürlü bayanların ihtiyaçlarıma cevap verebilmek adına önemli adımlar atmaktadır.


Armine etek ceket takım modelleri içinde koyu tonlardaki takımların daha bir tercih edildiğini söylememiz gerekiyor. Hem iş ortamındaki resmiyet hem de bayanların daha ağır ve sakin görünme istekleri sebebiyle böyle bir eğilim olduğu söylemek gerçekçi bir yaklaşımdır. Armine etek ve ceket takımları içinde dantel işlemeli ceketlerin yer aldığı modeller bahsettiğimiz konsepte en çok uyanlardan birisidir. Siyah etek ve gömlek üzerine lacivert gibi renklerde ve dantel işlemesi olan bir ceket seçmek şık görüntü için yeterli olacaktır.

Armine etek ceket takım modelleri arasında klasik tarzlarında olduğu unutulmamalıdır. Klasik takımlar hala eskimeyen bir moda olarak önümüzde duruyor. Armine, klasik takımlarda da ne kadar iddialı olduğunu, ağırlıklı olarak gri rengin hakim olduğu ve yer yer taş detayları bulunan modellerde kanıtlamaya devam ediyor.

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*