ARMİNE 2018 EŞARP KOLEKSİYONU


Armine-2018-Esarp-Koleksiyonu

Armine yeni sezon eşarp koleksiyonu

Kış aylarının yaklaşması ile birlikte markalar yeni sezon ürünlerini birer birer tanıtmaya başladı. Bugün sizler için Armine 2018 eşarp koleksiyonun dikkat çeken parçalarını inceleyeceğiz.

Armine 2018 eşarp koleksiyonu sadeliğin ön planda olduğu ama renklerin dikkat çektiği modeller tasarlamış. Eşarp modellerini incelediğimizde birbiri ile uyumlu ve zıt renklerin bir arada kullanıldığını görmekteyiz.

Koleksiyonda yer alan eşarplarda sanki bir tablo havası var diyebiliriz. Renkler birbirleri ile o kadar uyumlu ki sanki kış modası değil kış içerisinde sizi baharı yansıtacak modeller.

Armine 2018 eşarp modelleri renklerin birbirleri ile dans ettiği tasarımlar. Özellikle mavi ve tonları  oldukça fazla kullanılmış. Bunun yanında mor, lila, yeşil, bordo gibi dikkat çeken renkler bu sene eşarpları süslemiş.

Bu sezon desenler öyle çokta hareketli değil. Daha çok floral baskılar ve geometrik desenler eşarplar üzerinde kullanılmış. Geçen sene olduğu gibi şekiller çiçek modelleri bu sene yerini sadeliğe bırakmış.

Armine 2018 eşarp koleksiyonu içerisinde tabii ki siyahın ve beyazın mükemmel uyumuna da yer verilmiş. Siyah, gri ve beyaz uyumu eşarp renklerinde oldukça fazla kullanılmış. Geometrik desenler ile siyah ve beyaz bütünleştirilmiş.

Armine 2018 eşarp koleksiyonu içerisinde yer alan eşarplar ipeksi dokunuşu ve tutkulu renkleri ile sizi cezbedecek gibi duruyor. Özel davetlerinizde kıyafetlerinizi bu özel koleksiyonun parçaları ile tamamlayabilirsiniz. Kış alışverişinizi yaparken mutlaka bu koleksiyona göz atmayı ihmal etmeyin.

kaynak: http://www.yesiltopuklar.com/armine-2018-ipek-esarp-koleksiyonu-online-alisveris.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.