ARMİNE 2018/19 SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONU


Armine-2018-19-Sonabahar-Kis-Koleksiyonu

Armine sonbahar-kış koleksiyonu ile yeni sezona hazır

Tesettür giyimin öncü markalarından olan Armine yeni sezon koleksiyonunu bayanların beğenisine sundu. Armine 2018/19 sonbahar kış koleksiyonu sezonun iddialı parçaları ile bütün dikkatleri üzerine çekecek gibi duruyor. Bu yazımızda sizler için Armine’nin yeni sezon koleksiyonu içerisinde yer alan kıyafetleri incelemeye aldık.

Son bir kaç yıldır takımlar oldukça fazla kullanılıyor. Birçok marka koleksiyonu içerisine pantolon-ceket, yelek-etek takımlarını ekleyerek bayanların büyük beğenisini topladı. Bu takımları bayanlar o kadar fazla sevdi ki Armine sonbahar-kış koleksiyonu içerisinde bu ikili takımlara oldukça fazla yer verdi. Sezonun öne çıkan renklerinden mavi ve pudra ile hazırlanmış olan takımlar oldukça ilgi çekici.

Bu kışın trend renklerinden birisi mavi. Armine de yeni sezon koleksiyonu içerisinde birbirinden şık mavi renkteki kıyafetlere yer vermiş. İkili takımlar dışında, tunik, yelek, etek ve elbiselerde de mavi rengin ve tonlarının sıklıkla kullanıldığını görüyoruz.

Armine 2018/19 sonbahar-kış koleksiyonu içerisine özellikle çalışan bayanlar için şık ve rahat tasarımları da koleksiyonu içerisine eklemeyi ihmal etmemiş. Özellikle elbiseler üzerine eklenen uzun metalik kemer detaylar havalı bir görünüm elde edilmesini sağlıyor.

Bayanların vazgeçilmez kıyafeti olan tuniklere de koleksiyonda oldukça fazla yer verilmiş. Günlük yaşam için oldukça rahat kıyafetler tasarlanırken iş ortamında ve özel günlerde kullanılabilecek tuniklere eklenen detaylar ile zahmetsiz bir şekilde şık bir görünüm elde edilebilir.

Yazının alındığı kaynak:http://www.yesiltopuklar.com/armine-2018-19-sonbahar-kis-koleksiyonu.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.