ARMİNE 2018/19 SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONU İÇERİSİNDE DİKKAT ÇEKEN DIŞ GİYİM ÜRÜNLERİ


Armine-2018-19-Sonabahar-Kis-Koleksiyonu

Armine yeni sezonda dış giyim ürünleri ile de bayanların dikkatini çekiyor

Armine yeni sezona iddialı bir başlangıç yapmak için koleksiyonu içerisindeki parçaları büyük bir özen ve dikkatle hazırlamış diyebiliriz. Tesettürlü bayanların büyük beğenisini toplayacak olan bu kıyafetlerde dış diyim ürünleri de ayrıca dikkatleri çekiyor.

Son yıllarda moda olan giyin çık kıyafetler tesettür giyim markalarının da dikkatini çekti. Tesettürlü bayanların dışarı çıkarken rahat edebilecekleri ve şık görünecekleri dış giyim kıyafetleri tasarlandı.

Armine 2018/19 sonbahar kış koleksiyonu içerisinde elbise görünümündeki pardösüleri ile bayanların büyük beğenisini toplayacak. Sezonun trend renkleri olan pudra, mavi, lacivert gibi renkler ile hazırlanan bu pardösüler zahmetsiz bir şıklık oluşturuyor. Sonbahar aylarında bu pardösü ve trençkotlar ile hem şık görünebilir hem de soğuklardan kendinizi koruyabilirsiniz.

Yeni sezon koleksiyonu içerisinde Armine, bayanlar için ışıltılı ve cool bir görünüm sağlayacak olan ceketler tasarlamış. Rugan ve pastik görünümün etkili olduğu bu ceketler hem iş ortamında rahatlıkla kullanılabilir hem de günlük yaşam için oldukça ideal olan parçalar.

Armine sonbahar-kış koleksiyonu içerisinde en çok dikkatleri çeken dış giyim kıyafetlerinden birisi de siyah renkteki kurtarıcı paltolar. Bayanların soğuktan korunmasını sağlayan bu parçalar siyahın asil görünümü ile şık bir görünüm elde edilmesini de sağlıyor. Yumuşak bir doku ile tasarlanan bu paltolarda özellikle maksi boylar oldukça fazla kullanılmış.

Armine 2018/19 sonbahar kış koleksiyonu içerisinde birde yeleklere oldukça fazla yer verilmiş. Özellikle tesettürlü bayanların iş ortamında rahatlıkla kullanabileceği bu yelekler sonbahar aylarında rahatlıkla kullanılabilecek parçalar.

yazının alındığı kaynak: http://www.yesiltopuklar.com/armine-2018-19-sonbahar-kis-koleksiyonu.html

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.