Armine 2016 Sonbahar Kış Kaban Manto Modelleri


1x1.trans

Armine-2016-Sonbahar-Kış-Manto-Kaban-Modelleri-121-681x1024
Armine 2016 Sonbahar Kış Manto Kaban Modelleri

Armine tesettür dünyasının önde gelen markalarından biri olarak Armine 2016 Sonbahar Kış Kaban Manto Modellerinde de yine göz dolduran modelleri ve tasarımları göz önünde sermektedir. Kürk yaka kaban modelinde Arminenin imzası oldukça hissediliyor. Çünkü bu kalitede kabanı Armine üretmiştir hissi uyandırıyor bizde, Armine kürk yakalı kaban gri tonu rengi ile oldukça zarif bir şekilde karşımıza çıkıyor.


Armine 2016 Sonbahar Kış Kaban Manto Modelleri kışa yönelik renklerde özellikle gri tonlara yer verilmesi kışın daha sıcak geçmesi için yapılan renk tasarımı olarakta anlayabiliriz. Armine 2016 Sonbahar Kış Kaban Manto Modellerinde Lacivert,Krem,Siyah ve Bordo renkler oldukça ön plana çıkan renkler olarak görüyoruz. Özellikle bu yılki kaban modellerinde harika tasarımlar göz önüne alınarak bu yılın vitrinleri güzel kaban modelleri ile dolup taşacak.

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Yelek Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Yelekler, Tesettür Yelek Modelleri ve Yeni Sezon Sonbahar Kış Yelek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*