Armine 2014 Yaz Modası


1x1.trans
Kombinler Armine Yaz Modası

Pembe-Tonları-Armine-Yaz-Modası
Pembe Tonları Armine Yaz Modası

Armine uzun yıllarda tesettür giyim modasını baştan aşağıya etkilemeyi başaran markalardan birisi konumundadır. Firma her sene çıkarttığı modeller ile sokak modasına etki etmeyi başarmış, bayanların en çok tercih ettiği ürünlerin büyük bir bölümünün kendi koleksiyonlarından seçilmiş olmasını sağlamıştır. Yeni sezonda da bu adetin bozulmayacağını söylemek oldukça kolay. Çünkü Armine 2014 yaz modası ile bu sezonda tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği modellerin büyük bölümünü bahsettiğimiz koleksiyon içerisinden seçileceğe benziyor.


Marka bu sezon için çıkarttığı ürünler arasında en çok dikkat çeken modellerden birisi pembe ve tonları renklerdeki pardesülerin üzerine çiçekli petrol yeşili eşarpların kullanıldığı modeller olacağa benziyor. Bu model sayesinde şık bir görüntü elde etmek çok kolay olacaktır. Bunun dışında beyaz be kahverengi uyumu fazlasıyla kullanılmışa benziyor. Beyaz gömlekler kahverengi ve genellikle deri eteklerle birlikte kullanılmış, gömleklerin omuz kısmındaki kahverengi detaylarla görsel açıdan uyum sağlanarak göze hoş gelen bir görüntü elde edilmiştir diyebiliriz.

Armine 2014 yaz modası içinde deri pardesüler sıklıkla kullanılıyor ve genel olarak en çok tercih edilen renklere değinmek istersek eğer, pembe, krem, beyaz, açık sayı gibi tonlardan bahsetmek mümkün. Saydığımız tüm renkler sıcak havalarda güneş ışınları geri yansıtması için açık tonlar olarak biliyor ve sıcak havalarda kullanılacak kıyafetler için ideal bir seçim olarak ön plana çıkıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*