Armine 2014 Pardesü Kap Modelleri


Krem Armine Pardesü Kap Modelleri
Krem Armine Pardesü Kap Modelleri

Yeşil Armine Pardesü Kap Modelleri
Yeşil Armine Pardesü Kap Modelleri

 

Tesettür markası denilince akla gelen bazı markalar vardır. Bu markalar tesettür giyimine öncülük etmiş ve hatta tesettür giyimini ilerilere taşımayı da başarmıştır. İşte bu markalardan birisi de Armine markasıdır. Armine tesettür giyim denilince hemen akla gelir. Çünkü tesettür giyim için vazgeçilmez bir markadır.

Armine markası en yeni tasarımları ile 2014 yılında da tesettürlü hanımların başlarını döndürmeyi başarmıştır. Bu yüzden de bu yazımızda Armine 2014 Pardesü kap modelleri konusuna değinmek istedim. Kışlık pardesü ve kap modelleri ile tesettürlü hanımları kış aylarında hoş bir şıklığa kavuşturmuştur. Sadece kışlık ürünleri ile de değil aynı zamanda yazlık Armine 2014 pardesü kap modelleri ile de dikkati üstünde toplamayı başarmıştır. Bu pardesü kap modellerinde genel olarak belli bir tarz vardır. Ön kısmı düğme detaylı olan pardesü ve kap modelleri ve genelde de bel kısmında kemer detayı bulunan pardesü ve kap modelleridir. Fakat Armine bu tarz pardesü ve kap modellerine ayrı bir hava katmıştır. İster renk tasarımlarıyla olsun isterse de kalitesiyle hanımlara kendini sevdirmeyi başarmıştır. Bu tesettür pardesü ve kap modellerinde her ne kadar siyahın hakimiyeti sürse de çok hoş renk onlarına da rastlamak mümkündür. Özellikle de koyu yeşil ve kahve tonları pardesü ve kap modelleri hanımların en çok tercih ettiği renkler arasındadır.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.