Armağan Giyim 2015/16 Sonbahar Kış KoleksiyonuArmağan Giyim 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

 

Armağan Giyim 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonu gerek renkleri ile gerekse de kesimleri ile kadınları rahat olarak dış giyimlerini sağladığı tarzlardan bir tanesi armağan giyimdir.

Armağan giyim özellikle de İstanbulda satış mağazaları  ve internet satışları ile herkesin ulaşabileceği bir giyim markasıdır. Armağan Giyim 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonu sezona oldukça iddialı girmiştir. Görsellerde görüldüğü gibi oldukça güzel tasarımları ile müthiş bir hava yakalamıştır.

Armağan Giyim 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonu sade ve şık tasarımları ile düğünler,yaş günleri ve özel gün ve gecelerde giyilmek üzere pardösüler, tunikler ve tesettür elbiseler oldukça ilgi çekmektedir. Özellikle yeşil renkler, bordo ve siyah renkler ile ayrı bir duruş sergilemektedir.Armağan Giyim 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonunda özellikle pile detayını oldukça şık bir şekilde kullanılmış. Özellikle feraceye benzer pardösüler ön plana çıkmaktadır. Pardösü ve pantolon ikilileri vazgeçilmez kombinlerden olmuş. Özellikle verilen desenlerden Asimetrik kesimli gömlekleri ve diğer modelleri ile satış mağazalarında ve internet sitesinde beğenilere sunulmuştur.


 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.