Alvina Sonbahar Kış Yelek ModelleriAlvina Asit Yelek
Alvina Asit Yelek

Bayan giyimde yelekler her daim kurtarıcı olmuştur. Öyle ki son derece sade bir kombini dahi uygun yelekle bir araya getirdiğinizde bambaşka sonuçlar elde edebilmek mümkün. Söz konusu tesettür yelek modelleri olduğunda ise akla ilk olarak gelen isimlerden birisi Alvina oluyor.

Alvina sonbahar kış yelek modelleri işlevselliğin ve şıklığın ön plana çıkartıldığı bir koleksiyon diyebiliriz. Alvina modeller içerisinde bulunan desenli ürünler düz renkli gömleklerle son derece şık bir görüntü sergiliyor. Eğer ki gündelik bir kombin yapmayı planlıyorsanız sözünü ettiğimiz desenli yelekleri kombine mutlaka dahil etmelisiniz. Bunun yanı sıra siyah renkli ürünlerin de popülerliğinin giderek arttığını belirtmekte fayda var. Siyah Alvina yelekerini kontrast oluşturabilmek adına beyaz renkli bluz, tunik ya da gömleklerle kombinlemekte fayda var diyebiliriz.

Alvina sonbahar kış yelek modelleri gri ve bej renkli ürünlerle de fark yaratıyor. Eğer ki dikkat çekici bir kombin yapmak istemiyor fakat şıklıktan da ödün verme taraftarı değilseniz gri renkli yeleklere göz gezdirmekte fayda var. İşin içine biraz daha görsellik katmak isteyenlere ise tavsiyemiz deri detaylı Alvina yelekleri olacak. Şerit halinde kullanılan deri detayı bu sayede çok daha dengeli bir görüntü elde etmenizi sağlıyor ve göz yoran ya da abartıya kaçan bir görsellikten sizleri koruyor.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.