ALVİNA GİYİM 2017/2018 SONBAHAR/KIŞ KOLEKSİYONU


1x1.trans
Alvina-Giyim-2018-Kış-Koleksiyonu

Alvina Giyim 2018 kış koleksiyonu ile sizlerle

Alvina 2018 kış koleksiyonunu tesettürlü bayanların beğenisine sundu. Bu senenin trendi olan parçalar ve modeller koleksiyon içerisinde yerini almış diyebiliriz. İşte sizin için Alvina Giyim 2018 kış koleksiyonunda dikkat çeken parçaları bir araya topladık.

Alvina-2018-kıs2

Bu senenin trendi olan trikolar Alvina 2018 kış koleksiyonu içerisinde tunik, elbise, yelek gibi farklı modelleri ile yerini almış. Özellikle genç tesettürlü bayanların dikkatini çekecek olan farklı triko elbise ve tunikler koleksiyon içerisinde göz dolduruyor.

Alvina-2018-kıs3

Kadifeler bu sezon her koleksiyon içerisinde yerini aldı. Alvina 2018 kış koleksiyonunda kadifelere, bu senenin bir diğer trendi olan ikili takımlarda yer verilmiş. Özellikle bol pantolon üzerine tunik modellerinde farklı renklerde kadife kumaşlar kullanılmış. Bunun yanında koleksiyonda birbirinden şık kadife elbiselerde koleksiyon içerisinde yer almakta.


Alvina-2018-kıs4

Çiçek desenleri bu sezon kendine kadife kumaşlar üzerinde de yer buldu. Bu sezon floral çiçek desenlerinin yer aldığı bol pantolonlar ve kimonolar sıklıkla göreceğimiz kıyafetler olacak.

Alvina-2018-kıs5

Alvina 2018 kış koleksiyonu içerisinde dış giyim kıyafetlerine de oldukça fazla yer verilmiş. Bu sezonun trendi olan kürk detaylar kaban ve montlar üzerine eklenerek şık tasarımlara imza atılmış.

Montlarda bu sezonun trendi kaz tüyü montlar. Özellikle soğuk kış günlerinde bu montlar sizin için iyi bir tercih olacaktır. Bunun yanında daha klasik giyinmeyi sevenler için ise farklı renklerde ve modellerde kaban ve montlarda yer almakta.

kaynak:http://www.yesiltopuklar.com/alvina-giyim-2017-18-sonbahar-kis-koleksiyonu.html

Bir önceki yazımız olan NİHAN GİYİM 2017/2018 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU başlıklı makalemizde Nihan Giyim 2017 sonbahar kış ve Nihan Giyim sonbahar kış hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*