Alvina 2016 Sonbahar Kış Pardesü Modelleri 

Alvina Fruze Tesettür Pardesü
Alvina Fruze Tesettür Pardesü

Tesettür giyimin güçlü isimlerinden olan Alvina yeni sezon kreasyonuyla oldukça iddialı görünüyor. Kış sezonunun başlamasıyla birlikte pardesülerini görücüye çıkartan marka zengin çeşitliliği ile tesettürlü bayanların ilgisini çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Alvina 2016 sonbahar kış pardesü modelleri koyu renklerin hakimiyetindeki bir ürün grubundan oluşuyor. Özellikle bordo rengin baskın şekilde kendini belli ettiği koleksiyon sadelik ve zarafeti ön plana çıkartan modelleri içinde barındırıyor. Bordo renkli pardesülerde kullanılan siyah kesitler çok daha dengeli bir görüntü elde edilmesini sağlarken aynı zamanda bu sayede klasik ve resmi bir şıklıktan söz edebiliyoruz. Bunun yanı sıra yeşil ve tonlarının da çok fazla tercih edildiğini söylemek mümkün. Özellikle koyu yeşilin gündelik yaşamda sıkça kullanılacağını söyleyebiliriz.

Alvina 2016 sonbahar kış pardesü modelleri haki renkli ürünleri sayesinde özellikle çalışan bayanların kombinlerini tamamlamaları son derece pratik olacak diyebiliriz. Haki rengi modellerde deri detayının da bulunuyor olması söz konusu modellerin hem gündelik yaşamda hem de özel davetlerde kullanılabilmesini beraberinde getirecektir. Bunların yanı sıra ekose pardesüler sayesinde Alvina’nın ürünlerinde çeşitlilik yaratmış olması birçok tesettürlü bayanın hoşuna gidecektir. Ekose detayı özellikle gündelik yaşam için sade ve şık bir görüntü elde edebilmenizi sağlayacaktır. Ayrıca lacivert, vizon ve siyah renk seçeneklerinin de bulunduğunu unutmamakta fayda var. Kısacası bu sene Alvina pardesüleri sokak modasını etkilemeyi başaracak gibi görünüyor.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.