Alvina 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu


Mint Alvina 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu
Mint Alvina 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Yeşil Alvina 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu
Yeşil Alvina 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Tesettürlü bayanların gündelik yaşamda şık ve zarif bir görüntüye bürünmek istediğini hepimiz biliyoruz. Yaz mevsimi boyunca bu bahsettiğimiz durumun oldukça başarılı bir şekilde sağlandığını söylemek mümkündür. Yaz mevsiminde giyilebilecek çok sayıda alternatif olması ve bunların ciddi manada başarılı ürünler olması gibi sebepler yaz mevsiminin tesettürlü bayanlar için güzel geçmesini sağladı. Şimdi ise önümüzdeki günlerde sonbahar mevsimine geçiş yapacağız ve hava şartları değişecek. Bu değişime ayak uydurabilmek adına Alvina tarafından piyasaya çıkartılan sonbahar ve kış kreasyonunu incelemenizi tavsiye ediyoruz.  Soğuk günlerde görsel olarak sizleri mutlu edip içinizi ısıtacak bu ürünleri göz ardı etmemelisiniz.

Alvina 2014 sonbahar kış koleksiyonu içerisinde tuniklerin büyük bir öneme sahip olduğunu belirterek başlamamız gerekiyor. Tunik modelleri herkesin beğenisini kazanacak cinste görselliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sade modellerden hoşlananlar için açık tonlarda ve üzerinde herhangi bir işleme bulunmayan ya da çok ince detayların bulunduğu tunikleri önermemiz mümkündür. Bunlar arasında renk olarak beyaz, bej, açık mavi ya da yeşil gibi alternatiflerinizi olduğunu da unutmamalısınız.

Alvina 2014 sonbahar kış koleksiyonu arasında pardesülerin olmayacağını düşünmek büyük bir yanılgı olacaktır. Yeni sezonda pardesüler gene sizlerle beraber olacağa benziyor. Özellikle de kemer detaylı modellerin büyük bir ilgi çekeceğini söyleyebiliriz.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.