AKER EŞARP 2017-2018 SONBAHAR KIŞ/KOLEKSİYONU


1x1.trans
Aker-2018-Kıs-Koleksiyonu

Aker Eşarp 2018 kış koleksiyonu

Tesettürlü bayanların en çok takip ettiği ve merakla beklediği markalardan birisi olan Aker yeni koleksiyonunu bayanların beğenisine sundu. Aker  2018 kış koleksiyonu içinde öne çıkan parçaları ise sizler için bir araya getirdik.

Aker-Eşarp-2018-Kıs-Koleksiyonu2

Aker 2018 kış koleksiyonu içerisinde yine oldukça renkli ve canlı eşarp tasarımları bizleri bekliyor. Renklerin birbirleri ile dans ettiği eşarplardaki kumaşların yumuşaklığı ise sizi daha çok cezbedecek gibi duruyor.

 

Aker-Eşarp-2018-Kıs-Koleksiyonu3

Bu sezon daha çok geometrik desenleri görecek olsak da Aker 2018 kış koleksiyonu içerisinde yine çiçek desenlerine oldukça fazla yer vermiş. Birbirleri ile uyumlu olan renklerin bir arada kullanıldığı bu modellerde sonbaharın bütün renkleri yansıtılıyor diyebiliriz.


Aker-Eşarp-2018-Kıs-Koleksiyonu4

Özellikle bu senenin renkleri olan mavi, mor, yeşil, kahverengi ve lacivert, eşarp modelleri üzerinde oldukça fazla kullanılmış. Kimi eşarplarda desenler oldukça fazla iken kimi eşarplarda daha sade bir görünüm elde edilmiş ve eşarpların kenar kısımlarına küçük detaylar eklenmiş.

Aker-Eşarp-2018-Kıs-Koleksiyonu5

Aker 2018 kış koleksiyonu içinde dikkat çeken eşarp renklerinden birisi de mavi ve tonlarının olduğu eşarp modelleri. Hem geometrik desenler ile iyi bir uyum yakalanmış hem de çiçek desenleri ile eşarplara ayrı bir hava katılmış.

Aker 2018 kış koleksiyonu içerisinde yer alan eşarp modelleri her yaştan bayanın zekine hitap edecek tasarımlar olmuş diyebiliriz. Günlük yaşamda, iş ortamında ve katılacağınız davetlerde kullanabileceğiniz farklı modeller ve tasarımları Aker 2018 kış koleksiyonu içerisinde bulabilirsiniz.

kaynak: http://www.yesiltopuklar.com/aker-esarp-2017-sonbahar-kis-koleksiyonu-alisveris-sitemizde.html

Bir önceki yazımız olan HAFTA SONU İÇİN KOMBİN ÖNERİLERİ başlıklı makalemizde hafta sonu kombin önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*