AKER EŞARP 2016-2017 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU


Aker-eşarp-2017-koleksiyonu

Aker Eşarp 2017 koleksiyonu

Eşarp markaları içerisinde kadınların vazgeçilmez tercihlerinden biri olan Aker Eşarp markası bu sene de hemen hemen bütün kadınların zevkine hitap edecek eşarp koleksiyonunu sizlere sunmuştur.

Aker-eşarp-2017-koleksiyonu

2017 Aker Eşarp koleksiyonunda en çok göze çarpan detaylar ise; fazla abartılı olmayan ama şıklığın her daim ön planda olacağı tasarımlar seçilmiş. Renk ve desenlerde sadeliği ön planda tutan Aker Eşarp kullandığı renk tonlarında sonbahara ve kışa en uygun olacak renkleri seçmiş.

Pastel renk tonlarına ağırlık verilen eşarplarda daha çok simetrik desenler ve çiçek desenleri ön planda tutulmuş. Siyah, yeşil, beyaz, sarı ve tonları ile mavi renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı eşarplar her yaştan kapalı bayanın rahatlıkla kullanabileceği türdendir. Daha çok ipek kumaş kullanılarak yapılan eşarplar oldukça hafif ve gösterişli olmuş.

Şallarda ise sade renk tercih edilerek ipek kumaşın zarifliği ortaya çıkartılmış. Özellikle düğün, nişan ve davet gibi özel günlerde giyeceğiniz abiyeler üzerine tercih edebileceğiniz sade renkte olan bu şallar kıyafetiniz ile tam bir uyum sağlayacaktır. Klasik şalların yanı sıra spor şal seçeneği de bulunan koleksiyonda birbirinden farklı renk seçenekleri bayanların kullanımına sunulmuş.

Aker Eşarp’ ın 2017 sezonunda sunduğu eşarp ve şal çeşitleri her yaştan bayana hitap eden ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca sunulan ürünlerin kalitesi ve kullanım kolaylığı sayesinde günlük yaşamda rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi özel günleriniz için de Aker’ in eşarp ve şallarını tercih edebilirsiniz.

Aker Eşarb’ ın 2017 koleksiyonundan dikkat çeken parçalar ise şunlardır.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.