Ahsen 2015 Tunik Modelleri


Kırmızı Ahsen 2015 Tunik Modelleri
Kırmızı Ahsen 2015 Tunik Modelleri

Metal Detaylı Bordo Ahsen 2015 Tunik Modelleri
Metal Detaylı Bordo Ahsen 2015 Tunik Modelleri

Son dönemde tesettür giyimin yükselen yıldızlarından birisi olmayı başaran Ahsen, birbirinden kaliteli modelleriyle yeni bir koleksiyon tanıttı. Tesettürlü hanımların giymekten en fazla keyif aldığı kıyafetlerden birisi olan tunikler konusunda gerçektende başarılı bir koleksiyon hazırlayan Ahsen, yeni sezonda sokak modasına direk olarak etki etmeyi planlıyor ve bu planlarda da başarılı olacak gibi görünüyor. Ürünlerinde belli bir kaliteyi sürekli olarak bizlere sunan Ahsen, tunik konusunda da ne kadar iddialı olduğunu gözler önüne seriyor. Son dönemde birçok tesettürlü hanımın ilgisini çeken ve kombinlerinde yer verdiği bir isim olan Ahsen, 2015 senesini oldukça iyi geçiriyor.

Ahsen 2015 tunik modelleri alıştığımız sıradan ve nispeten sönük tuniklerin aksine oldukça gösterişli ürünlerden oluşuyor. Gösterişli kelimesinden kastımı öyle göz yoran bir görüntü kalabalığı da değil. Tuniklerdeki kesimler ve kullanılan detaylar çok daha iddialı ve zarif modellerin ortaya çıkmasına imkan sağlamış. Özellikle metal detaylar bulunan bordo renkli tunikleri çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Bordonun popüler renklerden biri oluşu ve tuniğin görsel detayları bu ürünü çok sevmenizi sağlayacak.

Ahsen 2015 tunik modelleri içerisinde yer alan şifon kırmızı tunikte göz gezdirilmesi gereken modellerden birisi konumunda. Şifon tuniğin görüntüsü son derece başarılı ve kombinlerinize hoş bir etki bırakacak cinsten. Bunun yanı sıra açık tonlarda ürün arayanlar içinde açık sarı ve bej gibi alternatifler bulunduğunu da söylemeliyiz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.