ABİYE PARDÖSÜ MODELLERİ


Abiye-Pardosu-Modelleri

Özel davetler için abiye pardösü modelleri

Tesettür giyim markaları her geçen gün yeni ve farklı modelleri koleksiyonları arasına ekleyerek bayanların dikkatini çekiyor. Tesettürlü bayanların modaya uygun ve şık görünmelerini sağlamak adına onlar için her türlü ayrıcalık düşünülüyor diyebiliriz.

Son yıllarda tesettür giyimde ayrı bir moda akımı oluştu. Markalar her zaman yeni ve dikkat çeken koleksiyonlarını bayanların beğenisine sunuyor. Tesettür giyimli bayanların her ortamda şık ve zarif görünmesini sağlamak için oldukça iddialı tasarımlara koleksiyonlarında yer veriyorlar. İşte bu özel parçalardan birisi de abiye pardösü modelleri.

Özel davetlere katılırken kombin yapmak her zaman zordur. Özellikle tesettürlü bayanlar birkaç parçayı bir araya getirmek zorunda olduklarından daha fazla zorlanırlar. İşte özel günlerde kurtarıcı olacak kıyafetlerden birisi de bu abiye pardösü modelleri olacak gibi duruyor.

Her yaştan tesettürlü bayanın zevkine hitap edecek şekilde tasarlanan bu pardösüler de rahatlık ve şık olmak ön planda tutulmuş. Bunun içinde sezonun trendleri bu parçalar üzerinde kullanılmış.

Gideceğiniz yere göre daha sade veya çok gösterişli bir model tercih edebilirsiniz. Tül kumaşlar, saten, pul detaylar, işlemeler ve parlak taşlar pardösülerin üzerinde yer alıyor. Sıradan pardösüler üzerine eklenen detaylar ile şık bir görünüme büründüğü için davetlerde dikkatleri üzerinize çekmemeniz imkansız diyebilirim.

Önümüzdeki günlerde abiye pardösü modelleri vitrinlerde sıklıkla karşımıza çıkacak gibi duruyor. Sizlerde katılacağınız özel bir davet için bu pardösü modellerinden birini kullanabilirsiniz.

Yazının alındığı kaynak:  http://www.yasemin.com/moda/haber/2687545-ozel-davetlerin-kurtaricisi-abiye-pardosuler

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.