Abiye Bone Modelleri


Boncuklu Abiye Bone Modelleri
Boncuklu Abiye Bone Modelleri

Siyah Abiye Bone Modelleri
Siyah Abiye Bone Modelleri

    Tesettür giyimde çok fazla ayrıntının olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Tesettür giyimin temelini oluşturan nokta eşarplardır. Fakat bağlama stilleri ve koşuşturmaca içeren bir hayat yaşıyor olmak eşarpların bozulmasına sebep olacaktır. Bu durumda tesettürlü bayanların kati surette istemediği bir durumdur. Bu yüzden de bone olarak adlandırılan eşyaları kullanmak tesettürlü bayanların hemen hepsinde görülen bir durumdur. Fazla ön planda olmasalar da görsel açıdan detaylara ve ayrıntılara sahip olan boneler, her bayanın beğenisine göre farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra birçok bayan eşarp yerine bone kullanımını da tercih edebiliyorlar.

Abiye bone modelleri kullanım yeri itibariyle gösterişli bir günde ve önemli zamanlarda abiye gibi görsel olarak ışıltılı bir kıyafet ile birlikte kullanıldığı için bu uygun bir yapıda olmak zorundadır. Bu yüzden de genel olarak boncuklu ya da taşlı abiye modellerine ilgi olduğunu söylemek mümkündür. Bu modellerde kullanılan, kararında boncuklar ve taşlar, ışıltılı bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Işıltılı ve gösterişli bir görüntüde abiyelerin genel görüntüsü ile ilişkili olacaktır.

Abiye bone modelleri arasında fiyonklu modellere de dikkat edilmesi gerektiğini söylemek mümkün. Genel olarak bonenin arka kısmında, toplanan saçların oluşturduğu kabarık görüntüyü gizlemek adına tercih edilen bu detay sayesinde çok daha hoş bir görüntünün ortaya çıkması işten dahi olmayacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

1 Comment on Abiye Bone Modelleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.