7 İklim 2014 Pardesü Modelleri


Koyu 7 İklim Pardesü Modelleri
Koyu 7 İklim Pardesü Modelleri

Yeni Sezon 7 İklim Pardesü Modelleri
Yeni Sezon 7 İklim Pardesü Modelleri

 Tesettür giyim alanında pardesüler en çok kullanılan parçalar arasında yerini alıyor. Bu yüzden de pardesülerin önemi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Giyilen pardesüler görsel açıdan oldukça ön planda oluğu içinde şık görünmek ya da rüküş bir görüntüye sahip olmak arasındaki ayrımın oluşmasında da temel taşlardan birisi olarak gösterilebilir. Sektörde faaliyetlerine devam eden firmalar arasında pardesü konusunda son derece başarılı işlerin altına imza atmasıyla bilinen 7 İklim, bu sene içinde birbirinden iddialı modeller ile bayanların karşısına çıkıyor.

7 İklim pardesü modelleri arasında ilk olarak dikkat çeken detayın düğmeler olduğunu söyleyebiliriz. Düğme detayı hemen her modelde kullanılmışa benziyor ve görsel açıdan da şık bir görüntü adına ideal seçimlerden birisidir. Pardesünün en kısmında büyük düğmeler bulunması, görsel açıdan pardesüyü hareketlendiriyor ve çok daha iyi bir görüntünün oluşmasını sağlıyor. Aynı zamanda kotu tonlardaki pardesülerde açık renk düğme, açık tonların hakim olduğu modellerde ise koyu renklerde düğme seçmeye özen göstermeniz gerekiyor.

7 İklim pardesü modelleri renk konusunda daha çok kotu tonların hakimiyetinde diyebiliriz. :Modellerin büyük bölümünde koyu tonlar hakim iken bunların arasında ise en çok lacivert ve bordonun ön plana çıktığını söyleyebiliyoruz. Bunun yanı sıra açık renkli modellere yönelenler için krem gibi son derece şık ve zarif modellerin olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.