7 İklim 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu


1x1.trans
Bordo 7 İklim İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Yeni-7-İklim-İlkbahar-Yaz-Koleksiyonu
Yeni 7 İklim İlkbahar Yaz Koleksiyonu

      Tesettür giyim alanında her geçen gün daha fazla marka kaliteli işlerin altına imza atarak, tesettürlü bayanların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu markalar arasında 7 İklim özellikle son dönemde adından sıklıkla söz ettirmeye devam ediyor. Markaya ait ürünlerde genel olarak bir kalite standardının olduğunu söylemek mümkün. Bu kaliteyi her üründe bulabiliyor olmak ise bayanlar arasında markanın her geçen gün biraz daha popüler olmasını beraberinde getiriyor. Yaz aylarına giderek yaklaştığımız şu günlerde 7 İklim’e ait ilkbahar – yaz koleksiyonundaki parçalar ise herkes tarafından görüşmeyi hak edecek kadar başarılı diyebiliriz.


7 İklim ilkbahar yaz koleksiyonu içerisinde ağırlıklı olarak pardesüleri görebiliyoruz. Çokça pardesü modelinin yeni yılda piyasaya sürülmesi ile birlikte bu akım ilkbahar ve yaz dönemlerinde de devam edeceğe benziyor. Fakat bu konudaki tek fark sene başında daha çok koyu tonlarda modellerin yerini şimdilerde çok daha açık renklerde pardesü modellerinin alıyor olmasıdır. Ayrıca bu yeni modellerde kullanılan kumaşlar çok daha ince olup, sıcaklar karşısında sizleri bunalmayacak özelliklere sahiptir.

7 İklim ilkbahar yaz koleksiyonu içinde renk konusunda ağırlıklı olarak açık tonlardan bahsetmek gerekse de isteyenler için daha koyu tonlarda da ürünler mevcuttur. Bu ürünler arasında ise en çok dikkat çeken ve muhtemelen en çok beğeni toplayacak olan renk bordo diyebiliriz.

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*