2018’İN MİKRO TRENDİ:SİYAH ÜZERİNE ÇİÇEK DESENLERİ


1x1.trans
Cicek-Desenli-Kıyafet

Siyah üzerine çiçekli desenler

Çiçek desenli kumaşlar her sezon kendine yer buluyor diyebiliriz. Bu sezon ise çiçekli desenleri, daha çok siyah kumaşlar üzerinde oldukça fazla göreceğiz. Hem de her çeşit kıyafet üzerinde görmemiz mümkün.

Siyah üzerine çiçek desenli kumaşlar bu kış sezonunda içinizi hareketlendirecek sizi kendinize getirip bahar havasını yaşatacak trend diyebiliriz.

Her çeşit kıyafette karşımıza çıkacak olan çiçek desenler siyah kumaşlar üzerinde olduğu için gerçekten çok şık ve hoş duruyor diyebilirim.

içek-desenli-kıyafet4

Pantolonlar daha çok sade olsa da son bir kaç yıldır işlemeler eklenerek pantolonlarda hareketlendirilmekte. Bu sezonda özellikle siyah pantolonların üzerine eklenen çiçek desenleri ve işlemeler pantolonlara ayrı bir hava katmakta.

içek-desenli-kıyafet1

Ceketlerde de yine aynı şekilde çiçek desenleri görmemiz mümkün. Özellikle kısa blazer ceketlerde hem spor hem klasik modellerde çiçek desenleri oldukça fazla kullanılmış.


içek-desenli-kıyafet5

Tabii ki elbiselerde çiçek desenleri olmazsa olmaz. Tesettürlü bayanlarında mutlaka tercih edeceği elbise modellerinde özellikle farklı renklerdeki çiçek desenleri çok şık duruyor. Özel günlerinizde ve davetlere katılırken bu tarz bir çiçek desenli elbise tercih edebilirsiniz.

içek-desenli-kıyafet3

Çiçek desenleri eteklerde de oldukça fazla karşımıza çıkacak. Eteklerinizi botlarınız ile kombinleyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bunların yanında çiçek desenli gömlekler, bluzlar, kazaklarda bu sene vitrinlerde oldukça fazla göreceğimiz kıyafet çeşitleri olacak diyebilirim.

Ayrıca tesettür abiye modellerinde de bu sezon çiçek desenleri oldukça fazla göreceğiz. Özellikle üç boyutlu abiyelerde çiçek desenleri sıklıkla kullanılmış.

 

kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/foto/moda/mikro-trend-siyah-uzerine-cicekli-desen_42757

Bir önceki yazımız olan GAMZE ÖZKUL 2018 ABİYE MODELLERİ başlıklı makalemizde 2018 abiye modelleri, 2018 Gamze Özkul abiye ve Gamze Özkul 2018 abiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*