2018’DE KARŞIMIZA ÇIKACAK OLAN 4 TREND


1x1.trans
2018-Trendleri

2018 yılında en çok karşılaşacağımız 4 trend

2018 yılının trendlerinden sizlere bahsetmeye devam ediyorum. Bu yazımızda 2018 yılının önümüzdeki günlerinde karşımıza çıkacak olan 4 trendinden bahsetmek istiyorum.

2018-trendleri1

2018 yılında en çok karşımıza çıkacak olan trendlerin başında yazı baskılı tişörtler geliyor. Yazı baskılı tişörtler her sezon mutlaka kendine yer bulsa da bu sezon ayrıca bir önem verilmiş ve her kıyafet ile kombinlenebilecek farklı tasarımlara imza atılmış. Yazı baskılı tişörtlerde yazıla tişörtün önünde, arkasında, yaka kısmında veya herhangi bir bölgesinde olabilir.

2018-trendleri3.jpg

2018 trendleri içerisinde karşımıza çıkacak dikkat çeken parçalardan birisi de parlak pantolonlar olacak. Son zamanlarda koleksiyonlar içerisinde gümüş rengin ön planda olduğumu oldukça fazla gördük. 2018 trendleri içerisinde ilk sıralarda yer alacak olan parlak pantolonlarda farklı kumaşlar kullanılmış. Bu senenin trendi olan kadife ise parlak renkleri ile karşımıza çıkacak. Ayrıca pantolonlarda modeller oldukça fazla tutulmuş. Dar ve bol pantolon modellerine oldukça fazla yer verilmiş.


2018-trendleri2

2018 trendleri içerisinde aksesuarlarda ön plana çıkan aksesuar ise küpeler olacak. Küpelerde ise oldukça büyük ve göze çarpan modeller kullanılacak. Püsküllü küpe modelleri bu sezonda yerini korumaya devam ediyor. Bunun yanında ise taşlı modeller karşımıza oldukça fazla çıkacak.

2018-trendleri5.jpg

 

2018 trendleri içerisinde en önemli detaylardan birisi de bel çantaları olacak. Daha önce çanta modasından bahsederken sizlere bu sezon bel çantalarının moda olduğundan bahsetmiştik. 2018 yılında ise bu bel çantalarının fazlası ile kullanıldığını göreceğiz.

2018-trendleri6.jpg

kaynak: http://www.buseterim.com.tr/moda/2018de-karsimiza-cikacak-4-trend/3902#yazi-baskili-ustler

Bir önceki yazımız olan SEZONUN ÇANTA TRENDİ PASTEL RENKLER başlıklı makalemizde pastel çanta modası ve pastel çanta modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*