2018 YILININ EN ÇOK DİKKAT ÇEKEN 7 EŞARP VE ŞAL MODELİ


2018-Yılının-En-Dikkat-Ceken-7-Eşarp-ve-Şal-Modeli

Dikkat çeken eşarp ve şal modelleri

Yaz ayları yaklaştıkça trendlerde ortaya çıkmaya başladı. 2018 yazında bayanların en çok merak ettiği detaylardan birisi eşarp ve şalların nasıl olacağı. Bu yıl daha canlı ve tam anlamı ile yazı yansıtacak olan renkler moda. Sizler için bu yazımında 2018 yazında en çok dikkat çeken 7 eşarp ve şal modelini bir araya getirdik.

Beyaz zemin üzerine renkli çiçekler

Bu yaz sıcak yaz günlerinde sizi rahatlatacak olan en önemli parçalardan birisi şallar olacak. Beyaz şallar üzerine çiçek desenlerinin eklendiği şallar bayanların gözdesi olacak. Farklı kombinlerinizde kullanabileceğiniz bu şallardan mutlaka bir tane edinin.

Püsküllü, oyalı eşarp ve şal modelleri

Püsküller ve oyalar bu yaz kıyafetlerde oldukça fazla kullanıldı. Bu yaz püskül ve oyaları eşarp ve şallarda da kullanacağız. Daha çok eşarp ve şalların uç kısımlarına eklenen püskül ve ponponlar oldukça dikkat çekiyor.

Geometrik desenler

2018 eşarp ve şal modellerinde geometrik desenler oldukça dikkat çekici. Cool bir görünüm elde etmek isteyen bayanlar bu modelleri tercih edebilirler.

Pembenin tonları çokça karşımıza çıkacak

Bu yaz eşarplarda pembenin farklı tonunu görebiliriz. Yaz aylarında canlı bir görünüm elde etmek isteyenler pembe ve tonlarında eşarp ve şalları dolabınıza ekleyebilirsiniz.

Ekose şal ve eşarplar

Ekose desenli tasarımlar kıyafetlerde oldukça fazla kullanıldığı gibi kış aylarında kullanılan şallarda da oldukça fazla kullanıldı. Bu yaz eşarp ve şallarda yine ekose desenleri oldukça fazla göreceğiz.

Krep şallar

Bu yazın en dikkat çeken şal modellerinden birisi krep şallar olacak. Günlük yaşamda hem şık görünmek hem de spor bir görünüme sahip olmak istiyorsanız bu şalları kullanabilirsiniz.

Organik pamuklu şallar

Yazın sıcak günlerinde pamuklu şallar sizi daha serin tutacaktır. Organik natürel renkleri ile karşımıza çıkan bu şallar kombinlerinizi tamamlayarak şık bir görünüm oluşturacaktır.

kaynak: http://www.yesiltopuklar.com/2018-yilinin-en-guzel-7-esarp-ve-sal-modeli.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.