2018 YILINDA ÖNE ÇIKAN 3 ŞAL MODELİ VE BAĞLAMA ŞEKİLLERİ


2018-Yilinda-One-Cikan-Sal-Modelleri

Yeni sezonda öne çıkan şal modelleri ve bağlama şekilleri

Tesettürlü bayanların yeni sezonda en çok merak ettiği konulardan birisi de yeni sezonda moda olacak olan şal modelleri. Yeni sezon için trendler birer birer belli olmaya başlamışken bizde sizler için bu sezonda moda olacak olan şal modelleri hakkında bilgi vermek istedik.

Şallar günlük yaşam için ve özel günler için kullanılabilecek en ideal parçalardan birisi. Tesettürlü bayanlar özellikle genç tesettürlü bayanlar şalları kullanmayı çok seviyor. Son yıllarda da şallarda ve eşarplarda doğallığın ön planda olduğu modeller moda oldu.

Biliyorsunuz son zamanlarda kıyafetlerde doğallık oldukça moda. Bu tesettür giyim ürünlerine de yansıdı. Özellikle şallarda keten ve pamuklu şal modelleri doğallığın ön planda olmasını sağlıyor.

Daha çok nötr renklerin olduğu şal modellerinde ekru, krem, kahve gibi nude tonlar son zamanlarda oldukça fazla kullanılır oldu. Pamuklu ve keten kumaşlarda şal tercih ederken daha çok nude renkleri kullanmalısınız.

2018 yılında öne çıkan şal modelleri desen konusunda da oldukça fazla alternatifi bir arada bulunduruyor. Çiçekler, geometrik desenler, çizgiler, puantiye ve aklınıza gelebilecek daha farklı birçok desen şallarda kullanılmış. Ayrıca başörtülerinde de yine bu desenleri görmemiz mümkün.

Çene altından bağlayacağınız bu desenli şalların uç kısımlarını omzunuzdan aşağı bırakın. Özellikle sade kıyafetler ile bu şalları kullanabilirsiniz.

İnce krep ve şifonlar ile tasarlanan akışkan kumaşlardaki şallar ise günlük yaşamda özellikle sıcak günlerde oldukça ideal olan parçalar. Elegan bir görünüm kazanılmasını sağlayan bu şalları çene altından bağlayıp uç kısımlarını omuzlarda genişçe bırakabilirsiniz.

yazının alındığı kaynak: http://www.yesiltopuklar.com/2018-yilinda-one-cikan-3-basortusu-modeli-ve-3-baglama-bicimi.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.