2018 TUNİK MODELLERİ


1x1.trans
2018-Tunik-Modelleri

Tunik modellerinde yeni sezon trendleri

Tesettürlü bayanların en sevdiği kıyafetlerden birisi tuniklerdir. Her yaşa ve her zevke uygun olmasının yanında farklı şekillerde ve desenlerde üretilmesi ile birçok kombinin en önemli parçalarından birisi olmaktadır.

Tunikler her sezon tesettür modası içerisinde mutlaka kendine yer buluyor. Farklı şekillerde üretilen tunik modelleri ile bayanlar için kullanışlı kıyafetler tasarlanıyor.

LC-Waikiki-Modest-Koleksiyonu4

Bu sezonun trendlerini ve markaların yeni sezon koleksiyonlarını sizlerle sık sık paylaşmaya devam ediyorum. Bugün birçok farklı markanın tunik modellerini incelemeye aldım.

2018 tunik modelleri aslında sadeliğin ön planda olduğu daha çok renklerin öne çıkarıldığı bir dönem. Tunikler üzerinde detaylar, aksesuarlar, işlemeler veya renk karmaşası yok. Tam tersine sade ama dikkat çeken renkler yer almakta.

hooopstore-tesettur-koleksiyonu1


Bu sezon biliyorsunuz öyle kış geldi diye içimizi karartan siyahlar, lacivertler moda değil. Tam tersine iç açıcı sarı, kırmızı, yeşil ve mavi gibi dikkat çeken canlı renkler moda. Tuniklerde de bu şekilde renklere önem verilerek canlı tasarımlar ortaya çıkartılmış.

Kuaybe-Gider-Kıs1-682x1024

2018 tunik modelleri içerisinde  en çok dikkat çeken detaylardan birisi de tuniklerin çok bol olması. Tunikler tam bedene göre değil de daha bol şekilde tasarlanmış. Özellikle farklı şekillerde yapılan genç tesettürlü bayanların dikkatini çekecek farklı modeller bulunuyor.

Tugba-2018-koleksiyonu2-621x1024

2018 tunik modelleri daha çok düz kesimlerin olduğu modeller olsa da bu şekilde asimetrik kesim ve ufak detayların eklendiği tunik modeller de yer almakta.

Bir önceki yazımız olan KIRMIZI KIYAFETLER İÇİN TESETTÜR KOMBİN ÖNERİLERİ başlıklı makalemizde kırmızı kıyafet kombin, kırmızı kıyafet tesettür kombini ve tesettür kombin hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*