2018 TESETTÜR NİŞANLIK MODELLERİ


2018-Tesettur-Nisanlık-Modelleri

Tesettür nişanlık modelleri

2018 yılında evlilikleri için ilk adımı atacak olan bayanlar için bugün tesettür nişanlık modelleri hakkında detaylar vermek istiyorum.

2018 tesettür nişanlık modellerinde bu yılın modası olan tül detaylar, işlemeler, pelerin, prenses model etekler oldukça fazla kullanılmış.

Özellikle kabarık etekli tesettür nişanlık modelleri genç kızların oldukça fazla ilgisini çekiyor. Bu abiyelerde daha çok üst kısımda işlemeler kullanılmış. Eteğin ise sade olması sağlanmış.

Tamamen parlak işlemelerin yer aldığı boydan elbiselerde çok şık duruyor. Zayıf ve uzun boylu bayanlar bu tarz abiyelerden birisini nişan elbisesi olarak tercih edebilir.

Pelerinler bu yıl abiyelerde oldukça fazla karşımıza çıkıyor. Özellikle omuzlardan aşağı doğru inen elbise ile bütün olan pelerinler çok şık duruyor. Tesettür nişanlık modeli seçerken bu tarz pelerinli bir abiye tercih edebilirsiniz. Pelerinli abiyenizi daha sade bir şal ile tamamladığınızda güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.

Abiyeler dışında abiyeyi tamamlayan şallarda bu yıl çok şık. Abiye modelinize ve abiyedeki detaylara göre şalınızı sade veya hareketli bir model tercih edebilirsiniz. Yine şalların uç kısımlarına eklenen duvaklarda nişan elbisesini oldukça havalı gösteriyor.

Tesettür nişanlık modellerinde daha çok lavicert, mor, bordo, kırmızı gibi koyu renkler kullanılsa da açık tonlar pembe, krem, toz pembe gibi renklerde oldukça fazla kullanılmış. Ayrıca altın sarısı, gold gibi parlak tonlarda tercih etmeniz mümkün.

kaynak: https://www.tarzitrend.com/tesettur-nisanliklarda-2018-in-trend-tasarimlari.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.