2018 TESETTÜR MODASINDA TULUM ŞIKLIĞI


2018-Tesettur-Tulum-Modelleri

Tesettür tulum modellerine dolaplarınızda yer açın

2018 tesettür giyim modasında en çok dikkat çeken kıyafetlerden birisi tulumlar. Tesettürlü bayanların oldukça fazla ilgisini çeken bu tulum modelleri günlük yaşam için ve özel davetler için özel olarak tasarlandığından her ortamda rahatlıkla kullanılabilmekte.

Tesettür tulum modelleri daha çok genç tesettürlü bayanların ilgisini çekiyor diyebiliriz. Özellikle günlük yaşam için oldukça ideal olan bu tulumları spor ayakkabılarınız ile kombinleyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde günlük yaşamın koşuşturması içerisinde rahat etmek istiyorsanız tulumlar tam size göre.

Özellikle çalışan bayanlar için her zaman kombin yapmak oldukça zordur. Tesettürlü bayanlar birçok parçayı bir araya getirerek güzel bir uyum yakalamaya çalışırlar. İşte tulumlar bu kombin karmaşasını ortadan kaldırıyor diyebiliriz. İş ortamında rahat ama şık olmak istiyorsanız tesettür tulum modelleri tam size göre. Topuklu bir ayakkabı veya bir babet ile tamamlayacağınız tulumunuza birde kemer takarsanız çok şık görünebilirsiniz.

Tesettür tulum modelleri yazın katılacağınız davetler için de oldukça ideal parçalar. Aniden ortaya çıkan davetler için ne alacağınızı düşünmenize gerek yok. İşlemeli, taş detaylı veya tül detaylı özel günler için tasarlanmış olan tulum modellerinden birini tercih edip uygun bir ayakkabı ve şal ile tamamladığınızda çok şık olacaktır. Davete uygun olan bir makyajda yaptığınız zaman bütün dikkatleri üzerine çekmeniz mümkün.

yazının alındığı kaynak: http://www.yasemin.com/moda/haber/2680808-tesettur-modasinin-yeni-gozdesi-tulum-kombinleri

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.